Szanowni Państwo!

Informujemy o przedłużeniu terminu składania ofert w otwartym naborze Partnera do wspólnej realizacji projektu partnerskiego, inicjowanego przez gminę Ostrowiec Świętokrzyski pn.: „Ostrowiec Świętokrzyski – miasta OdNowa” w ramach Programu „Rozwój Lokalny” realizowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021.

Ofertę wraz z załącznikami należy łożyć w terminie 21 dni od dnia opublikowania ogłoszenia o naborze na stronie internetowej Gminy Ostrowiec Świętokrzyski www.um.ostrowiec.pl, tj. nie później niż do dnia 23 września 2020 roku, do godz. 15:30.