Źródło dofinansowania

Całkowita wartość inwestycji

7 121 822,79 zł

Opis Projektu

Wykonany w ramach inwestycji odcinek stanowi przedłużenie istniejącej drogi gminnej - ul. Rzeczki i będzie połączony z drogą wojewódzką nr 754 - ul. Bałtowską i ul. J.Samsonowicza. Zadanie to stanowiąc kontynuację etapu I budowy ul. Rzeczki (od ul. Siennieńskiej do skrzyżowania z ul. J.Milewskiego) obejmowało budowę drogi jednojezdniowej klasy Z o długości 1120 mb i szerokości 7m o nawierzchni asfaltowej z ciągiem pieszo-rowerowym po stronie lewej oraz chodnika po stronie prawej. W ramach inwestycji zwykonano budowę dróg dojazdowych o łącznej długości 846,89 mb i szer. 3,5 m (1 pas) z mijankami oraz poboczem przy zjazdach. Wybudowano zjazdy z dróg dojazdowych, zjazdy do posesji oraz zatoki autobusowe. W ramach inwestycji wykonano także: odwodnienie, kanalizację deszczową i oświetlenie uliczne. Przebudowana została sieć wodociągowa kolidująca z innymi sieciami, sieć gazowa oraz sieć teletechniczna.