Status inwestycji: Planowana

Źródło dofinasowania

Regionalny Program Operacyjny Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020

Opis projektu

Przedmiotem projektu jest modernizacja energetyczna 3 szt. budynków użyteczności publicznej. należących do Gminy Ostrowiec Św., tj. Urzędu Miasta (modernizacja części instalacji c.o. , montaż zaworów; docieplenie części stropodachu, dachu, ściany zewnętrznej, łącznika; wprowadzenie na części budynku odzysku ciepła z wentylacji, funkcji chłodzenia, wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła wraz z centralami, automatyką i sterowaniem; wymiana części drzwi; montaż instalacji PV; wymiana części stolarki okiennej lub przeszklenia; modernizacja części oświetlenia na energooszczędne z czujnikami i okablowaniem), Środowiskowego Domu Samopomocy „Przystań” (modernizacja instalacji c.o., montaż zaworów; docieplenie ścian piwnic, zewnętrznych, gruntowych, dachu; wymiana stolarki okiennej i drzwiowej; modernizacja oświetlenia na energooszczędne), Kina Etiuda (modernizacja. c.o., montaż zaworów; docieplenie stropodachu, stropu pod poddaszem; wymiana stolarki drzwiowej i okiennej; montaż kolektorów słonecznych na potrzeby cwu z wymianą instalacji cwu; montaż instalacji PV; wprowadzenie odzysku ciepła z wentylacji, funkcji chłodzenia, wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, centrale wentylacyjne z automatyką i sterowaniem; moder. oświetlenia na energooszczędne z czujnikami i okablowaniem w ramach innego projektu).