pdf Uchwała Nr XXX/32/2016 Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego z dnia 17 marca 2016 r. zmieniająca uchwałę w sprawie uchwalenia "Planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Ostrowiec Świętokrzyski wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko Planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Ostrowiec Świętokrzyski" (2.12 MB)

pdf Uchwała Nr XIII/72/2015 Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego z dnia 29 kwietnia 2015 r. w sprawie uchwalenia „Planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Ostrowiec Świętokrzyski” wraz z „Prognozą oddziaływania na środowisko Planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Ostrowiec Świętokrzyski” (125 KB)

pdf Uchwała Nr XXII/164/2015 Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego z dnia 27 listopada 2015 r. zmieniająca uchwałę w sprawie uchwalenia "Planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Ostrowiec Świętokrzyski" wraz z "Prognozą oddziaływania na srodowisko Planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Ostrowiec Świętokrzyski (648 KB)

pdf Załącznik Nr 1 do Uchwały XIII/72/2015 Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego z dnia 29 kwietnia 2015 r. PLAN GOSPODARKI NISKOEMISYJNEJ DLA GMINY OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI. (2.50 MB)

pdf Załącznik Nr 2 do Uchwały XIII/72/2015 Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego z dnia 29 kwietnia 2015 r. Prognoza oddziaływania na środowisko Planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Ostrowiec Świętokrzyski. (1.59 MB)

pdf LXII/67/2018 z dnia 30 lipca 2018 r. - zmieniająca uchwałę w sprawie przyjęcia do realizacji „Planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Ostrowiec Świętokrzyski” wraz z „Prognozą oddziaływania na środowisko Planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Ostrowiec Świętokrzyski” (37.54 MB)