UWAGA! Zmiana numerów rachunków! Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej
UWAGA! Zmiana nazw ulic - czytaj więcej

 Treść

Radni

Celebański Paweł

Celebański Paweł

Paweł Celebański

 

celebanski.pawel@um.ostrowiec.pl

Radny Paweł Celebański pełni dyżur w pierwszy czwartek miesiąca, w świetlicy OTBS, ul. H.Sienkiewicza 65/10a, w godz. 16.30 - 18.00.

 

 

 

Choinka Stanisław - Wiceprzewodniczący Rady Miasta

Choinka Stanisław - Wiceprzewodniczący Rady Miasta

Stanisław Choinka

 

choinka.stanislaw@um.ostrowiec.pl

Wiceprzewodniczący Rady Miasta przyjmuje interesantów w każdy wtorek w godzinach 14.45 - 15.30 w Urzędzie Miasta, ul. J. Głogowskiego 3/5 (nowy budynek), II piętro, pokój nr 204.

W wyznaczonych terminach z Wiceprzewodniczącym Rady Miasta można kontaktować się również telefonicznie pod numerem telefonu + 48 41 26 72 290.

 

Długosz Kamil

Długosz Kamil

Kamil Długosz

 

dlugosz.kamil@um.ostrowiec.pl

Radny pełni dyżur w pierwszy wtorek miesiąca, w siedzibie Rady Osiedla "Rosochy" ul. Słoneczna, od godz. 17.00.

 

 

 

Giemza Marek

Giemza Marek

Marek Giemza

 

tel.+48 41 513 362 831

giemza.marek@um.ostrowiec.pl

Radny pełni dyżur w pierwszą środę miesiąca, w Radzie Osiedla „Gutwin" (siedziba: PSP Nr 10 ul. Rzeczki 18), w godz. 18.00 - 19.00.

 

 

 

Głąb Artur

Głąb Artur

Artur Głąb

 

tel. +48 41 512 093 339

glab.artur@um.ostrowiec.pl

Radny pełni dyżur w pierwszą środę miesiąca, w Biurze Senatora RP Jarosława Rusieckiego, Aleja Jana Pawła II 65 E w godz. 16.00 - 17.00.

 

 

 

Kaszuba Dariusz

Kaszuba Dariusz

Dariusz Kaszuba

 

kaszuba.dariusz@um.ostrowiec.pl

 

 

 

 

 

Kowalczyk - Kwiecień Irena

Kowalczyk – Kwiecień Irena

Irena Kowalczyk - Kwiecień

 

kowalczyk-kwiecien.irena@um.ostrowiec.pl

 

 

 

 

 

Krysa Małgorzata

Krysa Małgorzata

Małgorzata Krysa

 

krysa.malgorzata@um.ostrowiec.pl

 

 

 

 

Kutryba Kamil

Kutryba Kamil

Kamil Kutryba

 

kutryba.kamil@um.ostrowiec.pl

Radny pełni dyżur w pierwszy wtorek miesiąca, w siedzibie Rady Osiedla „Rosochy" ul. Słoneczna, od godz. 17.00.

 

 

 

Łata Mariusz

Łata Mariusz

Mariusz Łata

 

lata.mariusz@um.ostrowiec.pl

Radny pełni dyżur w siedzibie Rady Osiedla „Sienkiewiczowskie" - w Osiedlowym Domu Kultury, ul. Wspólna 5, w ostatni czwartek miesiąca, w godz. 16.00 - 17.00.

 

 

 

Marzec Marcin

Marzec Marcin

ARS 6204 tel. +48 603 170 922

marzec.marcin@um.ostrowiec.pl

 

Radny Marcin Marzec pełni dyżury w każdy pierwszy wtorek miesiąca - w godz. 17.30 - 19.30,
w Osiedlowym Domu Społecznym "Malwa" (Osiedle Stawki 45), w Biurze Posła na Sejm RP - A. Gierady.

 

 

 

 

Pałka Andrzej

Pałka Andrzej

Andrzej Pałka

 

palka.andrzej@um.ostrowiec.pl

 

 

 

 

 

Pietruszka Aron

Pietruszka Aron

Aron Pietruszka

 

pietruszka.aron@um.ostrowiec.pl

Radny pełni dyżur w Radzie Osiedla „25-Lecia PRL" (Osiedlowy Dom Kultury, ul. Wspólna 5) w pierwszy poniedziałek miesiąca od godz. 16.00.

 

 

 

 

Pikus Joanna - Wiceprzewodnicząca Rady Miasta

Pikus Joanna - Wiceprzewodnicząca Rady Miasta

Joanna Pikus

 

pikus.joanna@um.ostrowiec.pl

Wiceprzewodnicząca Rady Miasta przyjmuje interesantów w każdy piątek w godz. 13.30 - 15.00 w Urzędzie Miasta, ul. J. Głogowskiego 3/5, pok. 204, II piętro (nowy budynek).

W wyznaczonych terminach z Wiceprzewodniczącą Rady Miasta można kontaktować się również telefonicznie pod numerem telefonu + 48 41 26 72 290.

 

Renduda - Dudek Irena - Przewodnicząca Rady Miasta

 Renduda - Dudek Irena - Przewodnicząca Rady Miasta

Irena Renduda - Dudek

renduda-dudek.irena@um.ostrowiec.pl

Przewodnicząca Rady Miasta przyjmuje interesantów w każdy czwartek w godzinach 13.00 - 15.00  w Urzędzie Miasta, ul. J. Głogowskiego 3/5 (nowy budynek), II piętro, pokój nr 204.

W wyznaczonych terminach z Przewodniczącą Rady Miasta można kontaktować się również telefonicznie pod numerami telefonów:

+48 41 26 72 290, +48 41 26 72 124

 

Sajda Włodzimierz

Sajda Włodzimierz

Włodzimierz Sajda

 

sajda.włodzimierz@um.ostrowiec.pl

 

 

 

 

 

Stec Włodzimierz

Stec Włodzimierz

Włodzimierz Stec

 

stec.wlodzimierz@um.ostrowiec.pl

 

 

 

 

 

Stelmasik Kamil

Stelmasik Kamil

Kamil Stelmasik

tel. +48 517 480 671

stelmasik.kamil@um.ostrowiec.pl

kamil.stelmasik@gmail.com

www.kamilstelmasik.pl

Radny pełni swój dyżur w każdą ostatnią środę miesiąca w godz. 18.00 - 19.00, w świetlicy PUŁANECZKA (Os. Pułanki 54).

 

 

Strojny Daniel

Strojny Daniel

Daniel Strojny

 

strojny.daniel@um.ostrowiec.pl

 

 

 

 

 

Uba Urszula

Uba Urszula

Urszula Uba

 

uba.urszula@um.ostrowiec.pl

Radna pełni dyżur w Radzie Osiedla Ogrody (siedziba: Os. Ogrody 28).

 

 

 

 

Woźnicka - Kuzdak Marta

Woźnicka – Kuzdak Marta

Marta Woźnicka - Kuzdak

 

woznicka-kuzdak.marta@um.ostrowiec.pl

Radna pełni dyżur w pierwszy czwartek miesiąca, w Radzie Osiedla „Słoneczne" (siedziba: Dziecięcy Dom Kultury, os. Słoneczne 15), w godz. 16.00 - 17.00.

 

 

 

Wrona Jerzy

Wrona Jerzy

Jerzy Wrona

 

wrona.jerzy@um.ostrowiec.pl

 

 

 

 

 

Zawadzki Artur

Zawadzki Artur

Artur Zawadzki

 

zawadzki.artur@um.ostrowiec.pl

 

 

 

 

 

Informujemy, że z Radnymi Rady Miasta można kontaktować się drogą elektroniczną, jak również za pośrednictwem Referatu ds. obsługi i funkcjonowania Rady Miasta Wydziału Organizacyjno- Prawnego UM - tel. +48 41 2672124.

Korespondencję do radnych Rady Miasta można kierować do Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego:

Rada Miasta
ul. J.Głogowskiego 3/5
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

 

Radni Rady Miasta według okręgów wyborczych:

Radni Rady Miasta według okręgów wyborczych

Radni rady miasta według okręgów wyborczych
Nr okręguOsiedleGranice okręguRadny
1Ludwikówulice:
Aleja 25 - Lecia Wolności: numery od 23 do 91 (numery nieparzyste), Bławatna, Jasna, Ks. Józefa Poniatowskiego: numery od 9 do 57 (numery nieparzyste) i numery od 12 do 60 (numery parzyste), Modra, Mostowa : numery od 49 do 79 (numery nieparzyste) i numery od 34 do 120 (numery parzyste), Niska, Opatowska, Partyzantów, Różana,Sandomierska : numery od 7 do 95 (numery nieparzyste) i numery od 12 do 112 (numery parzyste), Stalowa, Śliska, Wąwozy, Wiejska, Winnica, Zygmuntówka, Żytnia.
Irena Renduda - Dudek
2Hutniczeulice:
Aleja Solidarności, Boernera Ignacego: numery od 7 do 19 (numery nieparzyste) i numery od 4 do 40 (numery parzyste), Brody Stanisława, Centralnego Okręgu Przemysłowego, Fabryczna, Hutników, Klimkiewiczowska, Kościuszki Tadeusza, Ks. Józefa Poniatowskiego: numery od 1 do 7 (numery nieparzyste) i numery od 2 do 10 (numery parzyste), Łączna, Moniuszki Stanisława, Sandomierska: numery od 1 do 5 (numery nieparzyste) i numery od 6 do 10 (numery parzyste), Sportowa, Staszica Stanisława, Strzelecka, Świętokrzyska: numery od 1 do 25 (numery nieparzyste) i numery od 4 do 8 (numery parzyste), Traugutta Romualda, Trawna, Zamłynie, Zgoda.
Włodzimierz Sajda
3Częstociceulice:
Boernera Ignacego: numery od 1 do 5 (numery nieparzyste) i nr 2, Bugaja Leszka, Chmielowska, Cicha, Dąbrówki, Drukarska, Górna, Józefówka, Kanałowa, Kolejowa, Kwiatowa, Mała, Osadowa, Parkowa, Paulinowska, Podgórze, Poprzeczna, Prosta, Sadowa, Szewieńska, Świętokrzyska: numery od 29 do końca tej ulicy (numery nieparzyste)i numery od 24 do końca tej ulicy (numery parzyste), Zofiówka, Żeromskiego Stefana: numery od 64 do 152 (numery parzyste) i nr 91.
Artur Zawadzki
4Kuźnia
Trójkąt
Osiedle "Kuźnia":

ulice:
Czerwińskiego Sławomira, Dobra, Kuźnia, Lelewela Joachima, Reńskiego Józefa, Sienkiewicza Henryka: numery od 49 do końca tej ulicy (numery nieparzyste), Sosnowa, Widok, Zagłoby Onufrego: numery od 34 do końca tej ulicy (numery parzyste),Żeromskiego Stefana: numery od 2 do 62 (numery parzyste) i nr 3 i 5, Żurawia.

Osiedle "Trójkąt":

ulice:
Mickiewicza Adama: numery od 9 do 11 (numery nieparzyste) i numery od 10 do 20 (numery parzyste), Polna: numery od 19 do 39 (numery nieparzyste), Sienkiewicza Henryka: numery od 6 do 62 (numery parzyste).
Paweł Celebański
5Śródmieście
Kamienna
Osiedle "Śródmieście":

ulice:
Czerwonego Krzyża, Głogowskiego Jana, Górzysta, Iłżecka: numery od 1 do 51 (numery nieparzyste) i numery od 2 do 46 (numery parzyste), Kościelna, Młyńska, Nowa, Okólna, Piwna, Plac Św. Floriana, Polna: numery 17 i 17 a, Rynek, Sienkiewicza Henryka: numery od 9 do 25 (numery nieparzyste), Siennieńska: numery od 1 do 45 (numery nieparzyste) i numery od 2 do 52 (numery parzyste), Starokunowska, Stodolna, Szeroka, Tylna.

Osiedle "Kamienna":

ulice:
Aleja 25 - Lecia Wolności: numery od 1 do 21 (numery nieparzyste) i od 2 do 4 (numery parzyste), Aleja 3-go Maja, Cegielniana, Chmielna, Czysta, Focha Ferdynanda, Furmańska, Kamienna, Kilińskiego Jana, Kubasińskiej Miry, Mickiewicza Adama:numery od 23 do 27 (numery nieparzyste), Podwale, Reja Mikołaja, Składowa, Słowackiego Juliusza, Smolna, Teatralna, Wałowa, Wesoła, Wierzbowa, Zagłoby Onufrego: numery od 3 do 5 (numery nieparzyste) i numery od 14 do 32a (numery parzyste), Żabia.
Daniel Strojny
6Złotej Jesieniulice:
Chrzanowskiego Leona: od ul. Polnej do ul. Ostrowieckiej – prawa strona oraz odcinek od ul. Wroniej do ul. Ostrowieckiej – lewa strona, Denkowska, Krucza, Osiedle Patronackie, Polna: numery od 1 do 13 (numery nieparzyste), Radwana Mieczysława:budynki numer 11,12,13,14,15, Szczygla, Wardyńskiego Adama, Wronia.
Marcin Marzec
7Sienkiewiczowskieulice:
Kochanowskiego Jana , Konopnickiej Marii: numery od 1 do 11 (numery nieparzyste) i numery od 2 do 10 (numery parzyste), Kopernika Mikołaja: numery od 1 do 17 (numery nieparzyste) i numery od 4 do 8 (numery parzyste), Matejki Jana, Orzeszkowej Elizy, Polna: numery od 88 do 92 (numery parzyste), Reymonta Władysława, Sienkiewicza Henryka: numery od 64 do 96 (numery parzyste), Waryńskiego Ludwika: numery od 1 do 35 (numery nieparzyste) i numery od 2 do 22 (numery parzyste), Wspólna: numery od 1 do 23 (numery nieparzyste), Wyspiańskiego Stanisława: numery od 1 do 25 (numery nieparzyste) i numery od 2 do 24 (numery parzyste).
Mariusz Łata
825 – Lecia PRLulice:
Iłżecka: numery od 61 do 79 (numery nieparzyste), Kopernika Mikołaja: numery od 27 do 45 (numery nieparzyste) i numery od 10 do 42 (numery parzyste), Polna: numery od 42 do 82 (numery parzyste), Rosłońskiego Jana, Waryńskiego Ludwika: numery od nr 26 do 32 (numery parzyste), Wspólna: numery od 2 do 44 (numery parzyste).
Aron Pietruszka
9Słonecznenumery:
1,2,3,4,6,7,8,9,11,12,13,16,16a,17,18,19,37,39,42,46,47,48,49,51,52,53.

ulice:
Aleja Jana Pawła II: od ul. Iłżeckiej do ul. Siennieńskiej – prawa strona, Iłżecka: od ul. Polnej do Alei Jana Pawła II – prawa strona, Polna: od ul. Mieczysława Radwana do ul. Iłżeckiej – prawa strona.

Dom Pomocy Społecznej os. Słoneczne 49 (odrębny obwód głosowania)
Małgorzata Krysa
10Słonecznenumery:
21,22,22a,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,32a,33,34,35,36,44

ulice:
Aleja Jana Pawła II: od ul. Mieczysława Radwana do ul. Siennieńskiej – prawa strona,Mieczysława Radwana: od ul. Polnej do Alei Jana Pawła II – lewa strona.
Marta Woźnicka - Kuzdak
11Ogrodynumery:
1,2,3,4,22,23,24,25,25a,25b,26,26a,26b,27,30,31,32,35/5,35/6,36,37,38.

ulice:
Aleja Jana Pawła II: od ul. Mieczysława Radwana do ul. dr Eugeniusza Dziewulskiego – lewa strona, dr Dziewulskiego Eugeniusza, Polna: od ul. Mieczysława Radwana do bloku nr 22 na os. Ogrody – lewa strona.
Urszula Uba
12Ogrodynumery:
5,6,7,8,9a,9b,10,10a,11,11a,11b,12,13,15a,15b,17a,17b,19

ulice:
Aleja Jana Pawła II: od ul. Leona Chrzanowskiego do ul. dr Eugeniusza Dziewulskiego – lewa strona, Chrzanowskiego Leona: od ul. Polnej do Alei Jana Pawła II – lewa strona,Polna: od bloku nr 19 na os. Ogrody do ul. Leona Chrzanowskiego – lewa strona.
Joanna Pikus 
13Rosochynumery:
8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44

ulice:
Chrzanowskiego Leona: od ul. Wroniej do Alei Jana Pawła II – lewa strona.
Kamil Długosz
14Rosochynumery:
4,5,6,7,74,76,79,81,82,83,84,85,86,87,88,90,91,92,93,99,100,101,102,103,105,111

ulice:
Jutrzenki, Ogrodowa, Pogodna, Sikorskiego Władysława: numery od 49 do końca tej ulicy (numery nieparzyste) i numery od 40 do końca tej ulicy (numery parzyste),Słoneczna: numery od 19 do 63 (numery nieparzyste) i numery od 10 do 30 (numery parzyste), Tęczowa.
Kamil Kutryba
15Stawkinumery:
43,48,49,50,51,52,53,54,55,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,95,96,97,98,100.

ulice:
11 - go Listopada, Sikorskiego Władysława: od 7 do 17 (numery nieparzyste) i numery od 4 do 16a (numery parzyste), Słoneczna: numery od 1 do 15 (numery nieparzyste),Stawki.
Dariusz Kaszuba
16Stawkinumery:
12,15,16,17,18,19,20,21,21a,22,23,24,25,26,27,28,29,30,36,37,38, 39,40, 46a,81,82,83.

ulice:
Bałtowska: numery od 57 do 113 (numery nieparzyste) i numery od 98 do 180 (numery parzyste), Hubalczyków.
Jerzy Wrona
17Pułankinumery:
26,27,30,31,32,33,34,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,49a,49b,50,51.

ulice:
Akademicka, Armii Krajowej: od ul. Siennieńskiej do bloku 26 na os. Pułanki.
Artur Głąb
18Pułankinumery:
1,2,3,4,5,7,8,9,13,14,15,16,17,18, 20,21,22,23,24,25.

ulice:
Aleja Jana Pawła II: numery od 1 do 83 (numery nieparzyste), Armii Krajowej: od ul. Iłżeckiej do bloku nr 23 na os. Pułanki, Jasińskiego Tadeusza, Nowotrzeciaków, Skwer im. Honorowych Dawców Krwi.
Kamil Stelmasik
19Piaski - Henrykówulice:
Asnyka Adama, Botaniczna, Boya - Żeleńskiego Tadeusza, Dąbrowskiej Marii,Dygasińskiego Adolfa, Grabowiecka: numery od 2 do 26 i numery od 28 do 42 (numery parzyste), Iłżecka: numery od 83 do 101a (numery nieparzyste), Kasprowicza Jana,Konopnickiej Marii : numery od 14 do 82, Krasickiego Ignacego, Kruczkowskiego Leona, Leśmiana Bolesława, Miła, Nałkowskiej Zofii, Okrzei Stefana, Orkana Władysława, Piaski, Przerwy - Tetmajera Kazimierza, Rudnickiego Lucjana, Rydla Lucjana, Staffa Leopolda, Syrokomli Władysława, Trzeciaków, Waryńskiego Ludwika: numery od 37 do 51a, Witkiewicza Stanisława, Witosa Wincentego, Wodna,Wolskiej Maryli, Wspólna: numery od 48 do 72, numery od 25 do 47 (numery nieparzyste) i numery od 74 do 90 (numery parzyste), Wybickiego Józefa, Wyspiańskiego Stanisława : numery od 27 do końca tej ulicy (numery nieparzyste) i numery od 30 do końca tej ulicy (numery parzyste), Zapolskiej Gabrieli, Zielna.

Dom Pomocy Społecznej ul. Grabowiecka 7 (odrębny obwód głosowania)
Włodzimierz Stec
20Piaski - Henrykówulice:
Baczyńskiego Krzysztofa Kamila, Borowikowa, Broniewskiego Władysława,Brzechwy Jana, Chełmońskiego Józefa, Chłodna, Cybisa Jana, Fałata Juliana, Fredry Aleksandra, Gałczyńskiego Konstantego Ildefonsa, Gierymskiego Aleksandra, Gombrowicza Witolda, Grabowiecka: numery od 44 do 86 i numery od 27 do 43 (numery nieparzyste), Grottgera Artura, Iglasta, Iłżecka : numery od 84a do 114 (numery parzyste) i numery od 115 do końca tej ulicy, Iwaszkiewicza Jarosława,Jesienna, Jeżynowa, Konarskiego Stanisława, Korczaka Janusza, Kossaka Juliusza,Krasińskiego Zygmunta, Kraszewskiego Józefa Ignacego, Letnia, Łąkowa,Magnoliowa, Malczewskiego Jacka, Mokra, Morcinka Gustawa, Naruszewicza Adama, Norwida Cypriana Kamila, Osikowa, Plenerowa, Podleśna, Prusa Bolesława,Rodakowskiego Henryka, Struga Andrzeja, Temidy, Torfowa, Tuwima Juliana,Wasilewskiej Wandy, Wiosenna, Wspólna: numery od 73 do 95 (numery nieparzyste) i numery od 96 do 121, Zacisze, Ziołowa.
Irena Kowalczyk - Kwiecień
21Kolonia Robotniczaulice:
Bacewiczównej Grażyny, Bieliny, Borowa, Borówkowa Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Chabrowa, Chopina Fryderyka, Cisowa, Cyprysowa, Daleka, Długa, Folwark Piaski,Goździkowa, Grabowa, Graniczna, Gronowa, Grzybowa, Jaśminowa, Jaworowa,Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Karłowicza Mieczysława, Kasztanowa, Klonowa, Kłosowa, Kolonia Robotnicza, Las Rzeczki, Lazurowa, Leszczynowa, Lipowa,Makowa, Modrzewiowa, Morwowa, Noskowskiego Zygmunta, Nowe Piaski,Ogińskiego Michała Kleofasa, Okrężna, Olchowa, Olszynowa, Orzechowa,Paderewskiego Ignacego, Platanowa, Promienna, Przyjemna, Przytulna, Radosna,Relaksowa, Różyckiego Lubomira, Sasankowa, Sienkiewicza Henryka: numery od 108 do końca tej ulicy (numery parzyste), Spacerowa, Spokojna, Szpitalna, Szymanowskiego Karola, Wiązowa, Wieniawskiego Henryka, Źródlana.

Szpital (Zespół Opieki Zdrowotnej) ul. Szymanowskiego 11 (odrębny obwód głosowania)
Andrzej Pałka
22Gutwinulice:
Agrestowa, Akacjowa, Cytrynowa, Dunalka, Fiołkowa, Gajowa, Gościniec, Jagodowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Kopaniny, Korzenna, Lawendowa, Leśna, Leśny Zakątek, Malinowa, Miętowa, Migdałowa, Milewskiego Jana (od ul. Gajowej do ul. Leśny Zakątek), Miodowa, Morelowa, Oliwkowa, Orla, Pistacjowa, Pomarańczowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Przeskok, Przesmyk, Rozmarynu, Rzeczki, Siennieńska:numery od 91 do końca tej ulicy (numery nieparzyste) i numery od 92 do końca tej ulicy (numery parzyste), Targowa, Tymiankowa, Wrzosowa, Wylot, Wysoka, Zalesie, Zwierzyniecka, Żurawinowa.
Marek Giemza
23Koszary
Denków
Osiedle "Koszary":

ulice:
Bałtowska: numery od 117 do końca tej ulicy (numery nieparzyste) i numery od 222 do końca tej ulicy (numery parzyste), Boczna, Bursztynowa, Dębowa, Jeżewskiego Stanisława, Kąty Denkowskie, Kochowskiego Wespazjana, Kopalniana, Milewskiego Jana (od ul. Bałtowskiej do ul. Leśny Zakątek), Mrozowskiego Adama, Nadkoszary, Niecała, Plac Św. Józefa, Ptasia, Rozległa, Rubinowa, Samsonowicza Jana: nr 4,Skośna, Słodowa, Stawki Denkowskie, Sucha, Szafirowa, Świerkowa, Świętojańska, Zapłocie, Zbożowa, Złota.

Osiedle "Denków":

ulice:
Browarna, Chrzanowskiego Leona: od ul. Wroniej do ul. Jana Kilińskiego, Garncarska, Gulińskiego Józefa, Mostowa: numery od 1 do 39 (numery nieparzyste)
i numery od 2 do 32 (numery parzyste), Niewiadoma, Ostrowiecka, Podstawie, Rudzka, Rynek Denkowski, Samsonowicza Jana: numery od 7 do końca tej ulicy (numery nieparzyste) i numery od 18 do końca tej ulicy (numery parzyste), Spółdzielcza, Szkolna, Tomaszów, Topolowa, Wiśniowa, Wschodnia, Zielona.
Stanisław Choinka