WYBORCO SPRAWDŹ GDZIE GŁOSUJESZ! - czytaj obwieszczenie 

Przekształcenie z mocy prawa wieczystego użytkowania we własność na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2018r. (Dz.U. z 2018r., poz. 1716 z późn. zm.) - czytaj więcej

Rachunki bankowe gminy - Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

 Treść
A- A A+
 
Dział Świadczeń Rodzinnych i Wychowawczych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ostrowcu Świętokrzyskim, ul. Świętokrzyska 22,V piętro, uprzejmie informuje,

od 1 kwietnia 2019 r. wnioski są przyjmowane od poniedziałku do czwartku, w godzinach od 10.00 do 14.00 oraz w piątki od 7.00 do 16.00.

Wnioski o ustalenie prawa do świadczeń rodzinnych, świadczeń opiekuńczych, wychowawczych oraz Dobry Start są przyjmowane w:

  • pokój 5.18, obsługującym nazwiska: A – Jeż,
  • pokój 5.15, obsługującym nazwiska: Jęcz – Nowak…,
  • pokój 5.6, obsługującym nazwiska: Nowako… – Soj,
  • pokój 5.12, obsługującym nazwiska: Sok – Ź,
  • pokój 5.16, obsługującym osoby, wobec których mają zastosowanie przepisy o koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego.

Wnioski o ustalenie prawa do świadczenia z funduszu alimentacyjnego i świadczeń Dobry Start są przyjmowane w pokoju 5.13.

Ponadto informujemy, że wszystkie wnioski na w/w świadczenia, można składać drogą elektroniczną za pomocą systemu teleinformatycznego Emp@tia oraz za pośrednictwem banków krajowych świadczących usługi drogą elektroniczną i za pośrednictwem Urzędu Pocztowego.