Gmina Ostrowiec Świętokrzyski informuje o rozpoczęciu konsultacji społecznych projektu Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Ostrowiec Świętokrzyski na lata 2022 – 2028.

Osobami uprawnionymi do udziału w konsultacjach są mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego.

Termin konsultacji: do 30 listopada 2021 r.

Projekt Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Ostrowiec Świętokrzyski na lata 2022 – 2028 wraz z formularzem konsultacji społecznych jest dostępny na stronie BIP Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Konsultacje polegają na wypełnieniu stosownego formularza. Wypełniony formularz konsultacji można składać w terminie od 25 do 30 listopada 2021 roku do godz. 15.00 w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej ul. Świętokrzyska 22 – Sekretariat.

Wyniki konsultacji społecznych przekazane zostaną do publicznej wiadomości do 7 grudnia 2021 roku.

Projekt Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Ostrowiec Świętokrzyski na lata 2022 – 2028 wskazuje kierunki wsparcia osób i rodzin w trudnej sytuacji, której nie są w stanie samodzielnie pokonać.

Do pobrania

1. Zarządzenie Nr V/480/2021 Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego z dnia 25 listopada r.w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych
  2. Projekt Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Ostrowiec Świętokrzyski na lata 2022-2028