UWAGA! Zmiana numerów rachunków! Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej
UWAGA! Zmiana nazw ulic - czytaj więcej

 Treść

Na Pływalni Rawszczyzna rozegrano VII Międzynarodowy Turniej Mikołajkowy w piłce wodnej w kategorii młodzik U-13. Turniej zakończył się wygraną zespołu SDUSHOR-4 Mińsk. Gospodarze ukończyli zmagania na ostatniej, czwartej pozycji.


Królem strzelców imprezy został Białorusin Dmitry Voroniuk (16 goli), najlepszym bramkarzem jego...

W ostatnim "domowym" meczu Ligi Siatkówki Kobiet w 2017 roku zespół KSZO Ostrowiec Świętokrzyski uległ Treflowi Proxima Kraków 1:3.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Trefl Proxima Kraków 1:3 (25:19, 24:26, 18:25, 17:25)


KSZO: Miros 13, Rabka 3, Wojtowicz 8, Soter 4, Skrzypkowska 11, Łyszkiewicz 9, Pauliukouskaya (libero) oraz Biedziak,...

W meczu kończącym zmagania w ramach 9. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet drużyna KSZO Ostrowiec Świętokrzyski pokonała na wyjeździe POLI Budowlani Toruń 3:0. Wygrana pozwoliła podopiecznym trenera Adama Grabowskiego awansować w tabeli na 7. miejsce.

POLI Budowlani Toruń – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:3 (16:25, 20:25, 23:25)


P...


Tradycyjnie w pierwszą niedzielę po Sylwestrze spotkamy się na boisku piłkarskim Orlik Ogrody, by przywitać nowy rok na sportowo. 7 stycznia 2018 roku o godzinie 10 rozpocznie się dziewiąta edycja Noworocznego Turnieju Piłki Nożnej w kategorii Open o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego, organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i...

Na przełomie roku Hala Sportowo – Widowiskowa ponownie będzie areną rywalizacji tenisistów stołowych. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji po raz ósmy zaprasza mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego i okolic do udziału w Świąteczno – Noworocznym Turnieju Tenisa Stołowego.


Pierwsi do rywalizacji staną najmłodsi. W dniach 28-29 grudnia w sali f...

Na Pływalni Rawszczyzna rozegrano Zimowe Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego w Pływaniu. Rywalizacja tradycyjnie odbywała się w dwóch kategoriach – open oraz młodzik 12-13 lat. W zawodach wzięło udział 132 osoby z 9 klubów okręgu.


W klasyfikacji medalowej pływacy KSZO zajęli drugie miejsce, zarówno w kategorii open, jak i młod...

Piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski po raz drugi w tym sezonie kończyli mecz serią rzutów karnych i po raz drugi egzekwowali je lepiej od rywali, wyszarpując dwa punkty w wyjazdowym meczu w Chrzanowie.


MTS Chrzanów - KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski 35:35 k. 5:6 (18:16)
KSZO: Piątkowski, Szewczyk – Sobut 11, Jurasik...


W imprezie wzięło udział łącznie 166 uczniów, którzy uczestniczyli w „Akademii Pływackiej 2017” w okresie luty-czerwiec i wrzesień-grudzień. W ramach sprawdzianu uczestnicy pokonywali dystans 25 metrów na piersiach i 25 metrów na grzebiecie. Na końcowy wynik złożyła się suma czasów obu konkurencji. Wśród uczniów klas drugich najlepiej wypadli Ko...


Na Pływalni Rawszczyzna odbyłą się szósta – finałowa runda Świętokrzyskiej Dużej Ligi Pływackiej 2017. W klasyfikacji generalnej zawodów ze zdecydowaną przewagą zwyciężyli pływacy KSZO Ostrowiec Św. Za plecami ostrowczan do końca trwała walka między Salosem Cortile Kielce i Barakudą Starachowice o podział pozostałych miejsc na podiu...