Rachunki bankowe gminy - Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

Informacja dla pracowników Urzędu Miasta i jednostek podległych - zmiana w związku z telefonami

 Treść

Już 24 października o godzinie 18:00 w Hali Sportowo-Widowiskowej KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim reprezentacja Polski meczem z Kosowem zainauguruje występy w kwalifikacjach EHF EURO 2020 mężczyzn! Polska vs Kosowo bilety na mecz już w sprzedaży!

Biało-czerwoni w grupie za rywali mają ponadto ekipy Izraela i Niemiec. Nasza młoda drużyna, budowana...

W setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości ostrowczanie wezmą udział w ulicznym biegu oraz marszu nordic walking, które 11 listopada zorganizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim. Tak jak przed rokiem start i meta usytuowane będą na Miejskim Stadionie Sportowym KSZO, a biuro zawodów zlokalizowane zostanie...

Już w najbliższą sobotę o godzinie 17, meczem z KSSPR Końskie, piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. rozpoczynają swój piąty sezon w rozgrywkach I ligi.

Bilety na I-ligowe mecze w sezonie 2018/19 pozostają bez mian i kosztować będą 10zł (normalny) i 8zł (ulgowy). Zakup karnetu (90zł – normalny, 70zł – ulgowy) pozwoli na pewne oszczędności...

Drugie miejsce zajęły siatkarki KSZO Ostrowiec Świętokrzyski w międzynarodowym turnieju pod patronatem prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego – Jarosława Górczyńskiego. Zawody wygrał fiński Pollky Kuusamo, a na trzecim miejscu sklasyfikowany został AZS Politechnika Śląska Gliwice.

Najlepszą zawodniczką turnieju wybrano przyjmującą KSZO, Paulę...

Remisem 2:2 zakończył się sobotni mecz pomiędzy Czarnymi Połaniec, a KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski w rozgrywkach III ligi. Wydawało się, że ostrowczanie dowiozą korzystny rezultat, jednak w doliczonym czasie gry gospodarze wyrównani i zdobyli cenny punkt. KSZO po ośmiu kolejkach zajmuje piąte miejsce w tabeli.

Czarni Połaniec – KP KSZO...

Kolejne efektowne zwycięstwo odniosły piłkarki KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. W sobotę ograły w meczu wyjazdowym Victorię Pińczów 5:1 (3:0). Pomarańczowo-czarne po trzech kolejkach są liderkami 3 ligi.

Victoria Pińczów – KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 1:5 (0:3)
Bramki dla KSZO: Wiktoria Jurecka (dwie), Kinga Bajak (dwie), Zuzanna Dudek...

Od najbliższego poniedziałku (10 września) Klub Sportowy KSZO Ostrowiec Św. rozpoczyna nabór dzieci do sekcji pływania. Treningi odbywać się będą trzy razy w tygodniu na Pływalni Rawszczyzna.

Wszystkie grupy naborowe mają zajęcia w poniedziałki, środy i piątki w następujących godzinach:
- Klasy III - Marcin Piliński - godzina 17.00
- Klasy II...

Piłkarze KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. odnieśli drugie z rzędu wyjazdowe zwycięstwo i po raz drugi w imponujących rozmiarach, wygrywając 3:0 w Białej Podlaskiej.

Podlasie Biała Podlaska – KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 0:3 (0:0)
0:1 Mateusz Madej 51
0:2 Piotr Jedlikowski 62
0:3 Jakub Kapsa 73
Podlasie: Zagórski – Renkowski, Mitura, Chyła, Komar...

Piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. rozegrali kolejne spotkania sparingowe. W minioną sobotę wzięli udział w mocno obsadzonych turnieju w Tarnowie.

Wyniki:
Olimpia Piekary Śląskie - KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 33:27
SPR PWSZ Tarnów - Olimpia Piekary Śląskie 35:25
SPR PWSZ Tarnów - KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 42:19

W najbliższą środę...