Rachunki bankowe gminy - Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

Informacja dla pracowników Urzędu Miasta i jednostek podległych - zmiana w związku z telefonami

UWAGA !!! INTENSYWNE OPADY DESZCZU

 Treść

Bardzo dobrze Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 16 lat będzie wspominała zawodniczka KSZO Ostrowiec Św. Aleksandra Banaczkowska. W zawodach rozgrywanych na Pływalni Rawszczyzna wywalczyła trzy medale, wszystkie w stylu klasycznym.

 

W ostrowieckich mistrzostwach wzięło udział aż 363 zawodniczek i zawodników ze 115 klubów. To...

W minionym tygodniu nowych trenerów poznały drużyny siatkarek, piłkarzy ręcznych i piłkarzy nożnych KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Nowym szkoleniowcem występującej w Lidze Siatkówki Kobiet drużyny KSZO będzie Maciej Bartodziejski, a jego asystentem Białorusin Egor Pimahin. W I lidze piłkarzy ręcznych drużynę KSZO Odlewnia Ostrowiec Św...

Miłą niespodzianką sprawili swoim kibicom piłkarze wodni KSZO Ostrowiec Św. startujący w miniony weekend w turnieju finałowym Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych. Podopieczni trenerów Roberta Serwina i Mariusza Staweckiego nie byli stawiani w roli faworytów do podium, a tymczasem wywalczyli srebrny medal i...

Ostrowieckie Stowarzyszenie Tenisowe Winner zaprasza do udziału w Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Prezydenta Miasta - Gutwin Open 2018. Patronat nad turniejem objął Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Turniej będzie rozgrywany na korcie Ośrodka Wypoczynkowego Gutwin w dniach 14-22 lipca.

Wzorem lat ubiegłych finały będą rozgrywane podczas...

Podobnie jak w roku poprzednim, w wakacje zorganizowane zostaną na Gutwinie dwa pikniki rodzinne pod hasłem „Na Gutwinie jest fajnie!”. Pierwszy z nich odbędzie się w niedzielę 22 lipca w godzinach 15.00-19.00. Ich organizatorem będzie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przy współudziale wielu partnerów.

Największą atrakcją będzie niewątpliwie...

W dniach 13-15 lipca na Pływalni Rawszczyzna rozgrywane będą Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 16-lat w Pływaniu. Liczną reprezentację wystawią na te zawody gospodarze – KSZO Ostrowiec Św.

Trenerzy ostrowieckiego klubu Marcin Maliński i Marcin Piwnik zgłosili do mistrzostw aż 14 osób do konkurencji indywidualnych oraz 6 drużyn...

Na Pływalni Aquasfera w Olsztynie rozgrywane były Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14-lat w Pływaniu. W zawodach wzięły udział dwie zawodniczki KSZO Ostrowiec Św., Julia Falfus i Natalia Tarnowska.

Wyniki ostrowczanek:

Julia Falfus: 34. na 200m dowolnym - 2:22.86, 23. na 400m dowolnym - 4:56.36, 17. na 800m dowolnym - 10:12.83, 52...

Zwycięstwem KSZO Ostrowiec Św. w klasyfikacji klubowej zakończyły się Letnie Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego w Pływaniu, które odbyły się na Rawszczyźnie w Ostrowcu Św. Ostrowczanie zajęli też drugie miejsce w klasyfikacji medalowej seniorów oraz pierwsze w kategorii młodzików.

Punktacja klubowa: 1. KSZO 720, 2. Salos Cortile Kielce 612, 3...

Do wywalczonego mistrzowskiego tytułu w kategorii młodzik U-13 waterpoliści KSZO Ostrowiec Św. dołożyli dziś złoto w kategorii o dwa lata starszej (U-15). Podopieczni trenera Mariusza Staweckiego dokonali tego w imponującym stylu, wygrywając wszystkie mecze w sezonie! W turnieju finałowym, rozegranym na Pływalni Rawszczyzna, najwięcej emocji było...