Informacja dla pracowników Urzędu Miasta i jednostek podległych - zmiana w związku z telefonami

UWAGA !!! INTENSYWNE OPADY DESZCZU

W ostatnim "domowym" meczu Ligi Siatkówki Kobiet w 2017 roku zespół KSZO Ostrowiec Świętokrzyski uległ Treflowi Proxima Kraków 1:3.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Trefl Proxima Kraków 1:3 (25:19, 24:26, 18:25, 17:25)

KSZO: Miros 13, Rabka 3, Wojtowicz 8, Soter 4, Skrzypkowska 11, Łyszkiewicz 9, Pauliukouskaya (libero) oraz Biedziak, Stroiwąs 6, Markiewicz.

Proxima: Hatala 28, Talas 4, Clement 11, Łukasik 9, Paszek 7, Brzezińska 9, Wysokińska (libero) oraz Słonecka, Budzoń, Szymańska 1, Kulig (libero) Lukasik 2.

Pierwszy set zaczął się dla siatkarek KSZO koncertowo. Szybkie prowadzenie 4:0 i trener gości musiał interweniować. Bezbłędne wręcz ostrowczanki kontrolowały sytuację na boisku i bez większych problemów wygrały tę partię po autowej zagrywce Eweliny Brzezińskiej 25:19.

Druga odsłona była już zdecydowanie bardziej wyrównana, a podopieczne trenera Adama Grabowskiego zaczęły popełniać coraz więcej błędów, co skrzętnie wykorzystały rywalki. W końcówce seta ekipa pomarańczowo-czarnych odrobiła sześć oczek straty, jednak atak Kingi Hatali był nie do zatrzymania i to przyjezdne wygrały tę partię do 24.

Trzecia i czwarta partia to kontynuacja dobrej gry Trefla Proximy Kraków i mnóstwo błędów po stronie KSZO oraz niemoc w ataku. Ostrowczanki próbowały wprawdzie odrabiać straty, jednak rozpędzone rywalki nie pozwoliły wydrzeć sobie wygranej i dwie kolejne partie padły ich łupem (18:25, 17:25) i tym samym komplet punktów pojechał do Krakowa.