Informacja dla pracowników Urzędu Miasta i jednostek podległych - zmiana w związku z telefonami

W piłkarskich derbach województwa Świętokrzyskiego drużyna KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. pewnie pokonała Wisłę Sandomierz 3:0.

KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. – Wisła Sandomierz 3:0 (2:0)
1:0 Mateusz Madej 4
2:0 Patryk Cheba 18
3:0 Daniel Dybiec 80
KSZO: Zacharski – P. Cheba, Kardas, Dybiec, D. Cheba – Łokieć (61 Ziółkowski), Puton (72 Dziadowicz) , Madej, Burzyński (85 Kutera), Kapsa (12 Bełczowski)– Grunt (82 Smuczyński)
Wisła: Wierzgacz – Korona (79 Sudy), Kolbusz, Konefał (46 Piechniak), Chorab (64 Ferens) – Piątkowski, Siedlecki (46 Czerwiak), Kamiński, Nogaj – Putin, Poński (60 Łata)
Żółte kartki: Grunt, Kardas, Burzyński, Puton, Ziółkowski, Dominik Cheba
Sędziował: Tomasz Żołądek (Kielce)

Już w najbliższą sobotę, 27 pażdziernika o godzinie 19:29, podopieczni trenera Marcina Wróbla podejmą lidera tabeli – Stal Rzeszów.