Burze z gradem

Data utworzenia 2019-06-20 07:57:39Ważne do 2019-06-20 22:30:00

Woj. świętokrzyskie, IMGW-PIB wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o burzach z grademPrzejdź do całości

Nabór kandydatów na ławników na kadencję 2020 - 2023 - czytaj więcej

Przekształcenie z mocy prawa wieczystego użytkowania we własność na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2018r. (Dz.U. z 2018r., poz. 1716 z późn. zm.) - czytaj więcej

Rachunki bankowe gminy - Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

 Treść

43 osoby wzięły udział w Świąteczno – Noworocznym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca Św. Jarosława Górczyńskiego w kategoriach szkół ponadgimnazjalnych (2002 i starsi), szkół podstawowych / gimnazjalnych (2003-2005) oraz szkół podstawowych (2006 i młodsi). Zwycięzcami rywalizacji okazali się odpowiednio Paweł Rożek (Ujazd), Bartłomiej Kochanowicz (Sandomierz) i Sylwia Stala (Tarnobrzeg).

Szkoły ponadgimnazjalne (2002 i starsi)
Rozgrywki grupowe:
Grupa A: 1. Paweł Starachowski (Chmielów), 2. Marta Bęben (Ostrowiec Św.), 3. Marcel Piwnik (Ostrowiec Św.), 4. Paweł Kępiński (Ostrowiec Św.), 5. Jakub Wilk (Ostrowiec Św.).
Grupa B: 1. Bartłomiej Ogonowski (Waśniów), 2. Paweł Rożek (Ujazd), 3. Jakub Jabłoński (Ostrowiec Św.), 4. Kamil Gromek (Miłków), 5. Kacper Borowski (Ostrowiec Św.).
Półfinały:
Bartłomiej Ogonowski - Marta Bęben 2:0
Paweł Rożek – Paweł Starachowski 2:0
Mecz o 3 miejsce:
Marta Bęben – Paweł Starachowski 0:2
Mecz o 1 miejsce:
Bartłomiej Ogonowski – Paweł Rożek 0:2
Końcowa kolejność:
1. Paweł Rożek
2. Bartłomiej Ogonowski
3. Paweł Starachowski
4. Marta Bęben

turniej tenisa stolowego szkolne 1

Szkoły podstawowe / gimnazjalne (2003-2005)
Rozgrywki grupowe:
Grupa A: 1. Bartłomiej Kochanowicz (Sandomierz), 2. Mateusz Kaptur (Janik), 3-4. Wiktor Głąb (Brzóstowa), Martyna Bałata (Sarnówek), 5. Wiktor Bednarski (Ostrowiec Św.).
Grupa B: 1. Krystian Lisowski (Ćmielów), 2. Wojciech Łapan (Ostrowiec Św.), 3. Maciej Wiśniewski (Ostrowiec Św.), 4. Magdalena Kaczmarska (Sarnówek), 5. Sebastian Majewski (Sarnówek).
Grupa C: 1. Jakub Kita (Gromadzice), 2. Nikodem Mitura (Ostrowiec Św.), 3. Hubert Klechowski (Ostrowiec Św.), 4. Kamil Budzeń (Ostrowiec Św.).
Grupa D: 1. Katarzyna Rożek (Ujazd), 2. Filip Cieślik (Sarnówek), 3. Mateusz Górczyński (Ostrowiec Św.), 4. Patrycja Rogowska (Ostrowiec Św.).
Półfinały:
Bartłomiej Kochanowicz – Katarzyna Rożek 2:1
Krystian Lisowski – Jakub Kita 2:0
Mecz o 3 miejsce:
Katarzyna Rożek – Jakub Kita 2:0
Mecz o 1 miejsce:
Bartłomiej Kochanowicz – Krystian Lisowski 2:0
Kolejność końcowa:
1. Bartłomiej Kochanowicz
2. Krystian Lisowski
3. Katarzyna Rożek
4. Jakub Kita

turniej tenisa stolowego szkolne 2

Szkoły podstawowe (2006 i młodsi)
Rozgrywki grupowe:
Grupa A: 1. Jan Krzemiński (Janik), 2. Bartłomiej Kochanowicz (Raniżów), 3. Adrian Sitek (Ostrowiec Św.), 4. Mikołaj Kostrzewa (Ostrowiec Św.), 5. Jakub Kowalski (Ostrowiec Św.).
Grupa B: 1. Sylwia Stala (Tarnobrzeg), 2. Kamil Kos (Stalowa Wola), 3. Łukasz Lisowski (Ostrowiec Św.), 4. Anna Krzysiek (Górno), 5. Rafał Kępiński (Ostrowiec Św.).
Grupa C: 1. Zuzanna Witkowska (Górno), 2. Michał Niedbała (Ostrowiec Św.), 3. Martyna Kaptur (Janik), 4. Bartosz Bałata (Sarnówek), 5. Tomasz Styczeń (Szewna).
Finał:
Jan Krzemiński – Sylwia Stala 0:2
Jan Krzemiński – Zuzanna Witkowska 2:1
Sylwia Stala – Zuzanna Witkowska 2:0
Kolejność końcowa:
1. Sylwia Stala
2. Jan Krzemiński
3. Zuzanna Witkowska

turniej tenisa stolowego szkolne 3