Burze z gradem

Data utworzenia 2019-06-20 07:57:39Ważne do 2019-06-20 22:30:00

Woj. świętokrzyskie, IMGW-PIB wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o burzach z grademPrzejdź do całości

Nabór kandydatów na ławników na kadencję 2020 - 2023 - czytaj więcej

Przekształcenie z mocy prawa wieczystego użytkowania we własność na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2018r. (Dz.U. z 2018r., poz. 1716 z późn. zm.) - czytaj więcej

Rachunki bankowe gminy - Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

 Treść

39 osób przystąpiło do udziału w Indywidualnym Świąteczno – Noworocznym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca Św. Jarosława Górczyńskiego, który rozegrany został w Hali Sportowo – Widowiskowej MOSiR. Zwyciężyli Sylwia Stala (Trześń) w kategorii kobiet open, Dawid Stąpór (Sandomierz) w kategorii senior do 40 lat i Bogdan Grzybek (Chodel) w kategorii weteran 40+.

Kategoria Kobiet Open:

Wyniki:
Bożena Steczyńska - Katarzyna Rożek 0:2
Bożena Steczyńska - Sylwia Stala 0:2
Katarzyna Rożek - Sylwia Stala 1:2

Końcowa kolejność:
1. Sylwia Stala (Trześń)
2. Katarzyna Rożek (Ujazd)
3. Bożena Steczyńska (Ostrowiec Św.)

turniej tenisa stolowego indywidualny 1

Kategoria Senior do 40 lat

Kolejność w grupach:

Grupa A:
1. Dawid Stąpór (Sandomierz) – 8pkt
2. Krzysztof Stala (Trześń) – 6pkt
3. Grzegorz Marzec (Sandomierz) – 4pkt
4. Damian Rokita (Ćmielów) – 2pkt
5. Paweł Starachowski (Chmielów) – 0pkt

Grupa B:
1. Krzysztof Tokarski (Ćmielów) – 6pkt
2. Piotr Morawski (Bęczków) – 4pkt
3. Mateusz Kaptur (Janik) – 2pkt
4. Patryk Szcześniak (Skorzeszyce) – 0pkt

Grupa C:
1. Jakub Kuźmicz (Sandomierz) – 6pkt
2. Paweł Rożek (Ujazd) – 4pkt
3. Dawid Kaleta (Górno) – 2pkt
4. Piotr Bukowski (Ostrowiec Św.) – 0pkt

Grupa D:
1. Paweł Kokosa (Ożarów) – 6pkt
2. Andrzej Podsiadło (Denkówek) – 4pkt
3. Artur Urbański (Tarnobrzeg) – 2pkt
4. Arkadiusz Smolarski (Opatów) – 0pkt

Ćwierćfinały:
Dawid Stąpór - Andrzej Podsiadło 3:2
Krzysztof Tokarski - Paweł Rożek 2:3
Jakub Kuźmicz - Piotr Morawski 3:0
Paweł Kokosa - Krzysztof Stala 0:3

Półfinały:
Dawid Stąpór - Paweł Rożek 3:1
Jakub Kuźmicz - Krzysztof Stala 3:1

Mecz o 3 miejsce:
Paweł Rożek - Krzysztof Stala 3:0
Mecz o 1 miejsce:
Dawid Stąpór - Jakub Kuźmicz 3:2

Końcowa kolejność:
1. Dawid Stąpór (Sandomierz)
2. Jakub Kuźmicz (Sandomierz)
3. Paweł Rożek (Ujazd)
4. Krzysztof Stala (Trześń)

turniej tenisa stolowego indywidualny 2

Kategoria Weteran 40+

Kolejność w grupach:

Grupa A:
1. Bogdan Grzybek (Chodel) – 8pkt
2. Artur Stąpór (Sandomierz) – 6pkt
3. Waldemar Przygoda (Opatów) – 4pkt
4. Jerzy Kuźmicz (Sandomierz) – 2pkt
5. Stanisław Szcześniak (Skorzeszyce) – 0pkt

Grupa B:
1. Dariusz Żołądek (Suchedniów) – 8pkt
2. Paweł Mierzyński (Radom) – 6pkt
3. Tomasz Banasik (Ostrowiec Św.) – 4pkt
4. Sławomir Banaszek (Ostrowiec Św.) – 2pkt
5. Piotr Gierada (Ostrowiec Św.) – 0pkt

Grupa C:
1. Sławomir Kasprowicz (Ostrowiec Św.) – 8pkt
2. Zbigniew Gaik (Ostrowiec Św.) – 6pkt
3. Tomasz Witkowski (Górno) – 4pkt
4. Sylwester Lefek(Dziurów) – 2pkt
5. Marek Grudzień (Iwaniska) – 0pkt

Grupa D:
1. Piotr Zwoliński (Ostrowiec Św.) – 6pkt
2. Krzysztof Cieszkowski (Ostrowiec Św.) – 4pkt
3. Bogusław Wyrzykowski (Ostrowiec Św.) – 2pkt
4. Grzegorz Nowak (Ostrowiec Św.) – 0pkt

Ćwierćfinały:
Bogdan Grzybek - Krzysztof Cieszkowski 3:1
Dariusz Żołądek - Zbigniew Gaik 1:3
Sławomir Kasprowicz - Paweł Mierzyński 3:1
Piotr Zwoliński - Artur Stąpór 3:1

Półfinały:
Bogdan Grzybek - Zbigniew Gaik 3:1
Sławomir Kasprowicz - Piotr Zwoliński 1:3

Mecz o 3 miejsce:
Zbigniew Gaik - Sławomir Kasprowicz 2:3

Mecz o 1 miejsce:
Bogdan Grzybek - Piotr Zwoliński 3:0

Końcowa kolejność:
1. Bogdan Grzybek (Chodel)
2. Piotr Zwoliński (Ostrowiec Św.)
3. Sławomir Kasprowicz (Ostrowiec Św.)
4. Zbigniew Gaik (Ostrowiec Św.)

turniej tenisa stolowego indywidualny 3