Nabór kandydatów na ławników na kadencję 2020 - 2023 - czytaj więcej

Przekształcenie z mocy prawa wieczystego użytkowania we własność na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2018r. (Dz.U. z 2018r., poz. 1716 z późn. zm.) - czytaj więcej

Rachunki bankowe gminy - Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

 Treść

W sobotę na basenie w Sandomierzu odbyła się 3 runda Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej. Zawody zakończyły się drużynowym zwycięstwem KSZO. Ostrowczanie umocnili się na prowadzeniu klasyfikacji generalnej ligi.

Punktacja klubowa 3 rundy: 1. KSZO Ostrowiec Św. 28 289, 2. Barakuda Starachowice 18 466, 3. Salos Cortile Kielce 11 041, 4. Korona-Swim Kielce 8 598, 5. FOKA Sandomierz 4 520, 6. UNIA Busko Zdrój 3 728, 7. Delfin Połaniec 2 670, 8. Orka MOSiR Kielce 811, 9. WODNIK Końskie 557, 10. Centrum Staszów 0

Klasyfikacja drużynowa XVIII-tej edycji: 1. KSZO Ostrowiec Św. 83 120, 2. Barakuda Starachowice 53 223, 3. Salos Cortile Kielce 39 277, 4. Korona-Swim Kielce 27 005, 5. FOKA Sandomierz 14 556, 6. UNIA Busko Zdrój 11 571, 7. Delfin Połaniec 9 577, 8. WODNIK Końskie 2 647, 9. ORKA MOSiR Kielce 2 005, 10. Centrum Staszów 0

Pływacy KSZO na podium 3 rundy:
50m grzbietowy dziewcząt:
15 lat i starsi: 2. Steć Oliwia 30.98
14 lat: 1. Petrykowska Adrianna 32.01
13 lat: 1. Sadłos Zofia 34.23, 3. Sulik Alicja 35.05
50m grzbietowy chłopców:
15 lat i starsi: 1. Król Jan 26.21
14 lat: 1. Radkiewicz Kajetan 30.14
400m zmienny dziewcząt:
15 lat i starsi: 1. Kurasińska Oliwia 5:15.76
13 lat: 1. Kamińska Zuzanna 5:41.02, 3. Sadłos Zofia 6:14.38
400m zmienny chłopców:
15 lat i starsi: 1. Król Jan 4:46.17, 2. Kesler Marcin 4:55.65, 3. Majsak Dawid 5:03.46
14 lat: 1. Michta Bartosz 4:52.81, 3. Kesler Michał 5:50.42
13 lat: 1. Kotwica Jakub 5:50.72
100m klasyczny dziewcząt:
13 lat: 2. Bielecka Maja 1:35.07
100m klasyczny chłopców:
15 lat i starsi: 1. Klimas Michał 1:05.90, 3. Stefański Patryk 1:10.33
14 lat: 1. Michta Bartosz 1:12.58, 2. Sojda Eryk 1:21.52
13 lat: 1. Mazan Mikołaj 1:18.63
50m motylkowy dziewcząt:
15 lat i starsi: 2. Błaszkiewicz Wiktoria 30.60, 3. Przygoda Natalia 31.36
13 lat: 1. Szafrańska Malwina 32.83
50m motylkowy chłopców:
15 lat i starsi: 2. Król Jan 25.87, 3. Majsak Dawid 26.42
13 lat: 1. Kotwica Jakub 30.67, 3. Błasiak Jan 35.38
200m dowolny dziewcząt:
15 lat i starsi: 1. Kurasińska Oliwia 2:15.98, 2. Steć Oliwia 2:16.66, 3. Przygoda Natalia 2:17.18
14 lat: 1. Petrykowska Adrianna 2:16.41
13 lat: 1. Szafrańska Malwina 2:25.34
200m dowolny chłopców:
15 lat i starsi: 2. Wilk Jakub 1:57.16, 3. Stefański Patryk 1:58.49
14 lat: 1. Radkiewicz Kajetan 2:04.02
13 lat: 2. Mazan Mikołaj 2:26.39, 3. Gunia Miłosz 2:42.38
4 x 50m zmienny mieszane:
15 lat i starsi: 1. KSZO 1 (Król Jan, Bielawa Dominik, Przygoda Natalia, Kurasińska Oliwia) 1:57.79, 3. KSZO 2 (Tarka Maciej, Klimas Michał, Steć Oliwia, Falfus Julia) 2:02.77
13 lat: 1. KSZO 3 (Sadłos Zofia, Mazan Mikołaj, Kotwica Jakub, Kamińska Zuzanna) 2:13.77, 3. KSZO 4 (Szafrańska Malwina, Górniak Gabriela, Błasiak Jan, Gunia Miłosz) 2:24.82