Nabór kandydatów na ławników na kadencję 2020 - 2023 - czytaj więcej

Przekształcenie z mocy prawa wieczystego użytkowania we własność na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2018r. (Dz.U. z 2018r., poz. 1716 z późn. zm.) - czytaj więcej

Rachunki bankowe gminy - Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

 Treść

W czterech halach sportowych w Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrano fazę grupową turnieju siatkarskiego dziewcząt XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych. Połowa stawki po pierwszym dniu żegna się z imprezą, a pozostałe w sobotę powalczą o awans do strefy medalowej.

 Wyniki rozgrywek grupowych:

Grupa A:
Mazowieckie - Podlaskie 2:0 (25:21, 25:12)
Dolnoślaskie - Wielkopolskie 1:2 (25:14, 12:25, 11:15)
Mazowieckie - Wielkopolskie 2:0 (25:19, 25:18)
Dolnośląskie - Podlaskie 2:0 (25:19, 25:10)
Wielkopolskie - Podlaskie 2:0 (25:18, 25:9)
Mazowieckie - Dolnośląskie 2:0 (25:17, 25:20)
Kolejność końcowa: 1. Mazowieckie 6pkt, 2. Wielkopolskie 5pkt, 3. Dolnośląskie 4pkt, 4. Podlaskie 3pkt.

Grupa B:
Śląskie - Lubuskie 2:0 (25:19, 25:19)
Warmińsko-Mazurskie - Podkarpackie 2:0 (25:11, 25:18)
Śląskie - Podkarpackie 2:0 (25:16, 25:17)
Warmińsko-Mazurskie - Lubuskie 0:2 (21:25, 23:25)
Podkarpackie - Lubuskie 0:2 (10:25, 18:25) 
Śląskie - Warmińsko-Mazurskie 2:0 (25:11, 25:12)
Kolejność końcowa: 1. Śląskie 6pkt, 2. Lubuskie 5pkt, 3. Warmińsko-Mazurskie 4pkt, 4. Podkarpackie 3pkt.

Grupa C:
Pomorskie - Opolskie 2:0 (25:21, 25:15)
Kujawsko-Pomorskie - Zachodniopomorskie 0:2 (19:25, 16:25)
Pomorskie - Zachodniopomorskie 0:2 (22:25, 12:25)
Kujawsko-Pomorskie - Opolskie 2:1 (25:20, 22:25, 15:3)
Zachodniopomorskie - Opolskie 2:0 (25:21, 27:25)
Pomorskie - Kujawsko-Pomorskie 0:2 (15:25, 19:25)
Kolejność końcowa: 1. Zachodniopomorskie 6pkt, 2. Kujawsko-Pomorskie 5pkt, 3. Pomorskie 4pkt, 4. Opolskie 3pkt.

Grupa D:
Małopolskie - Świętokrzyskie 2:0 (25:15, 25:17)
Łódzkie - Lubelskie 2:0 (25:21, 2518)
Małopolskie - Lubelskie 2:1 (13:25, 25:12, 15:11) 
Łódzkie - Świętokrzyskie 2:0 (25:11, 25:13)
Lubelskie - Świętokrzyskie 2:1 (18:25, 25:20, 15:13)
Małopolskie – Łódzkie 1:2 (25:19, 21:25, 13:15)
Kolejność końcowa: 1. Łódzkie 6pkt, 2. Małopolskie 5pkt, 3. Lubelskie 4pkt, 4. Świętokrzyskie 3pkt.

Harmonogram na 18.05.2019 (sobota):

Hala MOSiR ul. Świętokrzyska 11
9:30 mecz25 Mazowieckie - Małopolskie
11:30 mecz27 Zachodniopomorskie - Lubuskie
Hala ZSOMS ul. Żeromskiego 5
9:30 mecz26 Wielkopolskie - Łódzkie
11:30 mecz28 Kujawsko-Pomorskie - Śląskie

Hala MOSiR ul. Świętokrzyska 11
15:30 mecz29 P m.25 - P m.27
17:30 mecz31 W m.25 - W m.27
Hala ZSOMS ul. Żeromskiego 5
15:30 mecz30 P m.26 - P m.28
17:30 mecz32 W m.26 - W m.28

Harmonogram na 19.05.2019 (niedziela):

Hala MOSiR ul. Świętokrzyska 11
9:00 P m.31 - P m.32 (o III m.)
11:00 W m.31 - W m.32 (o I m.)

Hala ZSOMS ul. Żeromskiego 5
9:00 P m.29 - P m.30 (o VII m.)
11:00 W m.29 - W m.30 (o V m.)

XXV Ogolnopolska Olimpiada Mlłodziezy siatkowka dziewczat wyniki grup 1