Nabór kandydatów na ławników na kadencję 2020 - 2023 - czytaj więcej

Przekształcenie z mocy prawa wieczystego użytkowania we własność na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2018r. (Dz.U. z 2018r., poz. 1716 z późn. zm.) - czytaj więcej

Rachunki bankowe gminy - Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

 Treść

Dziesiąty dzień czerwca to – zgodnie z Uchwałą Zarządu Polskiego Związku Bokserskiego sprzed trzech lat – Ogólnopolski Dzień Boksu Olimpijskiego. Ostrowiec Świętokrzyski i Klub Sportowy KSZO włączył się w te obchody.

10 czerwca to dzień, w którym środowisko pięściarskie z całego kraju promuje swoją ukochaną dyscyplinę, ukazujący jej piękno oraz podkreślając walory szlachetnej szermierki na pięści.

W tym dniu – wzorem lat ubiegłych – po raz kolejny korzystając z przebogatego wachlarza możliwości wszystkie kluby mogą zaprezentować: walki pokazowe, pokazy techniki, pokazy treningu, czy wreszcie konkursy i zabawy sprawnościowe.

Sekcja bokserska KS KSZO zaprasza na zajęcia prowadzone przez swoich wykwalifikowanych trenerów. Zbiórka odbędzie się o godzinie 16.30 przed halą KSZO (ul Świętokrzyska 11) oraz Szkołą Podstawową nr 14 (os. Stawki 35). W zajęciach tych mogą wziąć udział dzieci i młodzież od lat 7. Grupa Masters spotka się o godzinie 19.00 w hali KSZO.