Przekształcenie z mocy prawa wieczystego użytkowania we własność na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2018r. (Dz.U. z 2018r., poz. 1716 z późn. zm.) - czytaj więcej

Rachunki bankowe gminy - Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

Treść

W 15. kolejce III ligi piłkarze KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski zremisowali na wyjeździe ze Stalą Kraśnik 1:1. Podopieczni trenera Sławomira Majaka objęli prowadzenie w 23 minucie, ale prowadzenia nie udało im się utrzymać do końca spotkania. Gospodarze gola na wagę remisu strzelili w 89 minucie spotkania.

Stal Kraśnik – KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 1:1 (0:1)
0:1 Tomasz Chałas 23
1:1 Rafał Król 89
KSZO: Lipiec – Łokieć (77 Rząsa), Dereń, Worach, Ziółkowski – Chrzanowski (65 Kaczmarek), Dybiec, Burzyński (76 Mąka), Imiołek, Bełczowski (65 Kapsa) – Chałas.