Opady marznące

Data utworzenia 2020-01-25 20:00:02Ważne do 2020-01-26 09:30:00

Woj. świętokrzyskie, IMGW-PIB wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o opadach marznącychPrzejdź do całości

Informacja dla płatników podatku: od nieruchomości, rolnego i leśnego o sposobie doręczania decyzji wymiarowych na 2020 rok

Przekształcenie z mocy prawa wieczystego użytkowania we własność na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2018r. (Dz.U. z 2018r., poz. 1716 z późn. zm.) - czytaj więcej

Rachunki bankowe gminy - Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

 Treść

W Hali Sportowo – Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrano XI Świąteczno – Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego w kategoriach Szkół Podstawowych (2007 i młodsi, 2005-2006) i Szkół Średnich. Do rywalizacji przystąpiło w sumie 25 osób. Zmagania przy stołach wygrali odpowiednio Kamil Kos, Sylwia Stala i Paweł Rożek.

Kategoria Szkoły Podstawowe 2007 i młodsi
Grupa A:
Paweł Sękul – Jakub Białek 0:2
Filip Białek – Michał Kasprowicz 2:0
Jakub Białek – Filip Białek 2:0
Adam Bojar – Paweł Sękul 0:2
Filip Białek – Adam Bojar 2:0
Michał Kasprowicz – Jakub Białek 0:2
Adam Bojar – Michał Kasprowicz 0:2
Paweł Sękul – Filip Białek 1:2
Michał Kasprowicz – Paweł Sękul 1:2
Jakub Białek – Adam Bojar 2:0
Kolejność: 1. Jakub Białek 8pkt, 2. Filip Białek 6pkt, 3. Paweł Sękul 4pkt, 4. Michał Kasprowicz 2pkt, 5. Adam Bojar 0.
Grupa B:
Kamil Kos – Kacper Czarnecki 2:0
Albert Czuba – Igor Zięba 2:1
Kacper Czarnecki – Albert Czuba 2:0
Maciej Starachowski – Kamil Kos 0:2
Albert Czuba – Maciej Starachowski 2:0
Igor Zięba – Kacper Czarnecki 0:2
Maciej Starachowski – Igor Zięba 0:2
Kamil Kos – Albert Czuba 2:0
Igor Zięba – Kamil Kos 0:2
Kacper Czarnecki – Maciej Starachowski 2:0
Kolejność: 1. Kamil Kos 8pkt, 2. Kacper Czarnecki 6pkt, 3. Albert Czuba 4pkt, 4. Igor Zięba 2pkt, 5. Maciej Starachowski 0.
Półfinały:
Jakub Białek – Kacper Czarnecki 1:2
Filip Białek – Kamil Kos 0:2
O 3. miejsce: Jakub Białek – Filip Białek 0:3
O 1. miejsce: Kamil Kos – Kacper Czarnecki 3:0

XI Swiateczno Norowoczny Turniej Tenisa Stolowego szkolne 2

Kategoria Szkoły Podstawowe 2005-2006
Grupa A:
Wojciech Zięba – Sylwia Stala 0:2
Bartłomiej Łaskawy – Jeremiasz Kamiński 1:2
Sylwia Stala – Jeremiasz Kamiński 2:0
Wojciech Zięba – Bartłomiej Łaskawy 0:2
Bartłomiej Łaskawy – Sylwia Stala 0:2
Jeremiasz Kamiński – Wojciech Zięba 2:0
Kolejność: 1. Sylwia Stala 6pkt, 2. Jeremiasz Kamiński 4pkt, 3. Bartłomiej Łaskawy 2pkt, 4. Wojciech Zięba 0.
Grupa B:
Krystian Czuba – Katarzyna Rożek 0:2
Mateusz Kaptur – Natalia Kowal 2:0
Katarzyna Rożek – Natalia Kowal 2:0
Krystian Czuba – Mateusz Kaptur 0:2
Mateusz Kaptur – Katarzyna Rożek 2:0
Natalia Kowal – Krystian Czuba 2:1
Kolejność: 1. Mateusz Kaptur 6pkt, 2. Katarzyna Rożek 4pkt, 3. Natalia Kowal 2pkt, 4. Krystian Czuba 0.
Półfinały:
Mateusz Kaptur – Jeremiasz Kamiński 2:0
Sylwia Stala – Katarzyna Rożek 2:0
O 3. miejsce: Jeremiasz Kamiński – Katarzyna Rożek 0:3
O 1. miejsce: Mateusz Kaptur – Sylwia Stala 0:3

XI Swiateczno Norowoczny Turniej Tenisa Stolowego szkolne 3

Kategoria Szkoły Średnie
Grupa A:
Kacper Krakowiak – Paweł Rożek 0:2
Krystian Lisowski – Filip Konefał 0:2
Paweł Rożek – Filip Konefał 2:0
Kacper Krakowiak – Krystian Lisowski 0:2
Krystian Lisowski – Paweł Rożek 0:2
Filip Konefał – Kacper Krakowiak 2:0
Kolejność: 1. Paweł Rożek 6pkt, 2. Filip Konefał 4pkt, 3. Krystian Lisowski 2pkt, 4. Kacper Krakowiak 0.
Grupa B:
Natalia Przygoda – Arkadiusz Czosnek 0:3
Michał Bojar – Natalia Przygoda 3:2
Arkadiusz Czosnek – Michał Bojar 3:0
Kolejność: 1. Arkadiusz Czosnek 4pkt, 2. Michał Bojar 2pkt, 3. Natalia Przygoda 0.
Półfinały:
Paweł Rożek – Michał Bojar 2:0
Arkadiusz Czosnek – Filip Konefał 2:1
O 3. miejsce: Michał Bojar – Filip Konefał 0:3
O 1. miejsce: Paweł Rożek – Arkadiusz Czosnek 3:0

XI Swiateczno Norowoczny Turniej Tenisa Stolowego szkolne 4