Silny deszcz z burzami

Data utworzenia 2020-09-26 07:00:01Ważne do 2020-09-27 10:00:00

Woj. świętokrzyskie, IMGW-PIB wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o intensywnych opadach deszczu z burzamiPrzejdź do całości

 UWAGA -

UWAGA - Infolinia w zakresie trudności odbioru odpadów medycznych

Przekształcenie z mocy prawa wieczystego użytkowania we własność na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2018r. (Dz.U. z 2018r., poz. 1716 z późn. zm.) - czytaj więcej

 Terminy wnoszenia opłat rocznych za przekształcenie i użytkowanie wieczyste - czytaj więcej

Rachunki bankowe gminy - Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

 Treść

Z dwoma nowymi zawodnikami przystąpią do rundy rewanżowej pierwszoligowi piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. Do końca bieżącego sezonu z pomarańczowo – czarnymi związało się dwóch rozgrywających AZS AWF Warszawa – Paweł Kwiatkowski i Szymon Płodowski. W najbliższą sobotę o pierwsze punkty dla swojego nowego zespołu zagrają w Chrzanowie.

Meczem z Wisłą Sandomierz ostrowczanie zakończyli serię spotkań sparingowych. W tym tygodniu ostrowczanie mieli w planach spotkanie rewanżowe, ale ostatecznie z wyjazdu do Sandomierza zrezygnowali.

- Postanowiliśmy, że nie rozegramy już żadnego meczu przed wyjazdem do Chrzanowa. Chcemy złapać trochę świeżości. Poza tym ostatni tydzień przed ligowym meczem kilku naszych zawodników wykorzysta na dojście do siebie po urazach – mówi asystent Aleksandra Malinowskiego, Tomasz Radowiecki.

Po kontuzji pleców do gry wrócił już kluczowy zawodnik pomarańczowo – czarnych Białorusin Witalij Kożeniewski. Niestety na czwartkowym treningu skręcenia stawu skokowego doznał Bartosz Sękowski. Uraz nie jest jedna na tyle poważny, by wykluczył go z udziału w sobotnim meczu w Chrzanowie. Kilka dni odpoczynku powinno pozwolić mu dojść do siebie.

W Chrzanowie trener Aleksander Malinowski powinien mieć do dyspozycji dwójkę nowych zawodników. Półroczną umowę z ostrowieckim klubem parafowali 28-letni rozgrywający AZS AWF Warszawa (wcześniej I-ligowa Warszawianka) Paweł Kwiatkowski oraz jego klubowy kolega (wcześniej również w Warszawiance) 26-letni rozgrywający lub lewoskrzydłowy Szymon Płodowski.