Logo oficjalnego portalu miasta Ostrowca Świętokrzyskiego

 
A- A A+
        

|    Szukaj      |    

 UWAGA -

UWAGA - Infolinia w zakresie trudności odbioru odpadów medycznych

Przekształcenie z mocy prawa wieczystego użytkowania we własność na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2018r. (Dz.U. z 2018r., poz. 1716 z późn. zm.) - czytaj więcej

 Terminy wnoszenia opłat rocznych za przekształcenie i użytkowanie wieczyste - czytaj więcej

Rachunki bankowe gminy - Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

 Treść

Od niedzieli 31 maja 2020r. zajęcia w ramach ogólnopolskiej akcji „Biega Bo Lubię” w Ostrowcu Świętokrzyskim dzięki uprzejmości dyrektor Anny Trojanowskiej odbywać się będą na stadionie lekkoatletycznym Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego przy ul. Żeromskiego 5. Sytuacja taka będzie miała miejsce do momentu, w którym możliwy będzie powrót do Ośrodka Wypoczynkowego Gutwin.

Zajęcia Biegam Bo Lubię odbywały się już na stadionie przy ul. Żeromskiego 5 w 2013 roku, dlatego dla „najstarszych” bywalców tych zajęć w Ostrowcu Świętokrzyskim nie będzie to nowość, a powrót w pierwotne miejsce. Do dyspozycji biegaczy będzie bieżnia stadionu oraz murawa boiska piłkarskiego.

Przypominamy, że bezpłatne zajęcia „Biegam Bo Lubię” odbywają się w naszym mieście trzy razy w tygodniu – we wtorki i czwartki o godzinie 18.30 oraz w niedziele o godzinie 9.30, a w prowadzą je wykwalifikowani instruktorzy lekkiej atletyki.