UWAGA -

UWAGA - Infolinia w zakresie trudności odbioru odpadów medycznych

Przekształcenie z mocy prawa wieczystego użytkowania we własność na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2018r. (Dz.U. z 2018r., poz. 1716 z późn. zm.) - czytaj więcej

 Terminy wnoszenia opłat rocznych za przekształcenie i użytkowanie wieczyste - czytaj więcej

Rachunki bankowe gminy - Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

 Treść

Tegoroczne wakacje szkolne rozpoczynają się już 29 czerwca. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim przygotował dla dzieci i młodzieży niespodziankę w postaci zajęć rekreacyjno-sportowych oraz opiekuńczych, organizowanych na obiektach sportowych przy placówkach szkolnych.

Dwugodzinne (od 11 do 13) zajęcia odbywać się będą przez całe wakacje, codziennie od poniedziałku do piątku w szkołach podstawowych numer 1, 3, 4, 5, 7, 9, 10 i 14. Przy sprzyjającej aurze prowadzone będą na przyszkolnych boiskach zewnętrznych, a w razie niepogody w salach gimnastycznych. Poprowadzą je instruktorzy sportu, zapewniając każdego dnia inny rodzaj aktywności.

Udział w zajęciach jest bezpłatny i mogą w nich wziąć udział wszyscy chętni uczniowie szkół podstawowych. Zapisać można się bezpośrednio przed zajęciami u instruktora. Wymagana jest pisemna zgoda na udział dziecka w zajęciach podpisana przez rodzica lub prawnego opiekuna.

Wakacyjne Zajecia Rekreacyjno Sportowe dla Uczniow plakat