Silny deszcz z burzami

Data utworzenia 2020-09-26 07:00:01Ważne do 2020-09-27 10:00:00

Woj. świętokrzyskie, IMGW-PIB wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o intensywnych opadach deszczu z burzamiPrzejdź do całości

 UWAGA -

UWAGA - Infolinia w zakresie trudności odbioru odpadów medycznych

Przekształcenie z mocy prawa wieczystego użytkowania we własność na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2018r. (Dz.U. z 2018r., poz. 1716 z późn. zm.) - czytaj więcej

 Terminy wnoszenia opłat rocznych za przekształcenie i użytkowanie wieczyste - czytaj więcej

Rachunki bankowe gminy - Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

 Treść

W niedzielę, 14 lutego, rozpocznie się Turniej Piłki Siatkowej Dzikich Drużyn o Puchar Prezydenta Ostrowca Św. W zawodach weźmie udział 14 zespołów, podzielonych w drodze losowania na trzy grupy. Finał imprezy zaplanowano na niedzielę, 21 lutego.


Grupa A: GOKIS Waśniów, SMS Ostrowiec, GUMP Kadet, ZRYW, Grójec
Grupa B: Fitness Centrum, Ekonomik, Ajax Sienno, Progres Pawłowice, Wyjadacze
Grupa C: Słoneczna Weranda, Republika Ostrowiec, ZS Nr 3 THM, Trójeczka

I faza rozgrywek (14.02.2016)

System każdy z każdym w grupach (rozgrywanych na trzech niezależnych boiskach), jeden mecz na tabelę (do dwóch wygranych setów).

Rozpoczęcie rozgrywek w każdej z grup - godz. 10.00. Kolejne mecze - bezpośrednio po zakończeniu poprzednich meczy rozgrywanych na poszczególnych boiskach.

Boisko A (Grupa A):
SMS Ostrowiec – Grójec
GUMP Kadet – ZRYW
Grójec - GUMP Kadet
GOKIS Waśniów - SMS Ostrowiec
GUMP Kadet - GOKIS Waśniów    
ZRYW – Grójec
GOKIS Waśniów – ZRYW
SMS Ostrowiec - GUMP Kadet
ZRYW - SMS Ostrowiec
Grójec - GOKIS Waśniów    

Boisko B (Grupa B):
Ekonomik – Wyjadacze
Ajax Sienno - Progres Pawłowice
Wyjadacze - Ajax Sienno
Fitness Centrum – Ekonomik
Ajax Sienno - Fitness Centrum
Progres Pawłowice – Wyjadacze
Fitness Centrum - Progres Pawłowice
Ekonomik - Ajax Sienno
Progres Pawłowice – Ekonomik
Wyjadacze - Fitness Centrum

Boisko C (Grupa C):
Słoneczna Weranda – Trójeczka
Republika Ostrowiec - ZS Nr 3 THM
Trójeczka - ZS Nr 3 THM
Słoneczna Weranda - Republika Ostrowiec
Republika Ostrowiec – Trójeczka
ZS Nr 3 THM - Słoneczna Weranda

II faza rozgrywek (21.02.2016) - finałowa

Do półfinału rozgrywek awansuje po 2 najlepsze zespoły. Mecze półfinałowe rozpisane według poniższego schematu (do dwóch wygranych setów):
1A – 2B
1B – 2C
1C – 2A

Pierwszy mecz półfinałowy rozpocznie się o godzinie 10 (mecze rozgrywane na jednym boisku). Zwycięzcy meczy półfinałowych rozegrają finał systemem każdy z każdym (do 3 wygranych setów).

Mecze sędziować będą: Wojciech Gawron, Maciej Dziedzic i Jerzy Pacholczak.