Burze z gradem

Data utworzenia 2021-05-18 12:00:01Ważne do 2021-05-18 20:00:00

Woj. świętokrzyskie, IMGW-PIB wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o burzach z grademPrzejdź do całości

W zaległym meczu 5. kolejki siatkarskiej II ligi KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski uległ we własnej hali uczennicom Szkoły Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej w Szczyrku 1:3, prowadzonym przez pochodzącego z Ostrowca Świętokrzyskiego trenera Andrzeja Pecia.

KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski – SMS PZPS II 1:3 (25:23, 19:25, 16:25, 16:25)
KSZO SMS: Kmuk, Żurawska, Mich, Klepacz, Piotrowska, Imiełowska, Rdzanek (libero) oraz Gałczyńska (libero), Jakus, Wójcik, Turek, Ścibisz, Zielińska, Stefańska.
SMS PZPS II: Walczak, Kecher, Moszyńska, Jankowska, Brzoza, Majos, Staniszewska, Lenik, Dombrowska, Łagida, Kubas (libero), Łyduch (libero).