Silny mróz

Data utworzenia 2021-01-16 13:30:02Ważne do 2021-01-18 09:00:00

Woj. świętokrzyskie, IMGW-PIB wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o silnych mrozachPrzejdź do całości

 UWAGA -

UWAGA - Infolinia w zakresie trudności odbioru odpadów medycznych

Przekształcenie z mocy prawa wieczystego użytkowania we własność na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2018r. (Dz.U. z 2018r., poz. 1716 z późn. zm.) - czytaj więcej

 Terminy wnoszenia opłat rocznych za użytkowanie wieczyste - czytaj więcej

Rachunki bankowe gminy - Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

 Treść

Na basenach w Ostrowcu Świętokrzyskim, Łodzi, Gliwicach, Lublinie i Olsztynie rywalizowano w grudniu o medale rocznikowych zimowych mistrzostw kraju. Pływacy KSZO mogą pochwalić się wywalczeniem trzech krążków. Dwa brązowe wśród 15-latków (na 100 i 200 metrów stylem motylkowym) wywalczył Bartosz Michta, jeden brązowy wśród 14-latków dołożyła Zuzanna Kamińska (200 metrów stylem klasycznym).

ZMP14, Ostrowiec Świętokrzyski:
Maja Bielecka: 45. na 200m dowolnym – 2:31.57, 48. na 400m dowolnym – 5:14.65, 31. na 100m zmiennym – 1:16.70.
Małgorzata Celińska: 23. na 100m dowolnym – 1:01.94, 16. na 200m dowolnym – 2:14.18, 42. na 50m motylkowym – 32.62.
Gabriela Górniak: 36. na 50m klasycznym – 38.15, 44. 100m klasycznym 1:24.41, 35. na 200m klasycznym – 3:04.87.
Julia Jonaszek: 44. na 50m dowolnym – 30.39, 56. na 100m dowolnym 1:06.45, 37. na 50m motylkowym – 32.38.
Zuzanna Kamińska: 4. na 50m klasycznym – 33.11, 4. na 100m klasycznym – 1:12.38, 3. na 200m klasycznym – 2:36.22.
Jakub Kotwica: 30. na 50m dowolnym – 26.29, 36. na 50m motylkowym – 28.44, 15. na 200m motylkowym 2:26.51.
Mikołaj Mazan: 31. na 50m klasycznym – 33.73, 31. na 100m klasycznym – 1:14.53, 19. na 200m klasycznym – 2:39.73.
Zofia Sadłos: 10. na 50m dowolnym – 27.83, 10. na 50m motylkowym – 29.98, 4. na 100m zmiennym – 1:08.89.
Alicja Sulik: 25. na 50m grzbietowym – 32.27, 21. na 100m grzbietowym – 1:09.63, 20. na 50m klasycznym – 36.05.
Malwina Szafrańska: 30. na 400m dowolnym – 4:53.88, 12. na 800m dowolnym – 9:49.79, 37. na 100m motylkowym – 1:14.28.
Miłosz Wiek: 62. na 50m dowolnym – 28.98, 86. na 100m dowolnym – 1:03.46, 50. na 400m dowolnym – 4:52.70.
Sztafety: 4. na 4x100m dowolnym (Zofia Sadłos, Małgorzata Celińska, Malwina Szafrańska, Zuzanna Kamińska) – 4:05.01, 20. na 4x100m dowolnym (Maja Bielecka, Julia Jonaszek, Gabriela Górniak, Alicja Sulik) – 4:25.45, 4. na 4x200m dowolnym (Małgorzata Celińska, Malwina Szafrańska, Zofia Sadłos, Zuzanna Kamińska) – 9:00.59, 15. na 4x200m dowolnym (Julia Jonaszek, Gabriela Górniak, Maja Bielecka, Alicja Sulik) – 9:44.42, 5. na 4x100m zmiennym (Alicja Sulik, Zofia Sadłos, Zuzanna Kamińska, Małgorzata Celińska) – 4:32.31, 22. na 4x100m zmiennym (Julia Jonaszek, Malwina Szafrańska, Gabriela Górniak, Maja Bielecka) – 5:04.34.

ZMP15, Łódź:
Gabriela Iżewska: 13. na 50m dowolnym – 27.43, 12. na 100m dowolnym – 59.51, 17. na 200m dowolnym – 2:11.24, 18. na 50m motylkowym – 29.80, 15. na 100m zmiennym – 1:07.47.
Oskar Karaś: 55. na 100m klasycznym – 1:22.71, 76. na 50m motylkowym – 30:02, 41. na 100m motylkowym – 1:07.84, 27. na 200m motylkowym – 2:33.32, 62. na 100m zmiennym – 1:10.18.
Michał Kesler: 90. na 50m dowolnym – 26.99, 83. na 100m dowolnym 58.59, 47. na 200m dowolnym – 2:08.24, 46. na 400m dowolnym – 4:37.97, 17. na 1500m dowolnym – 18:08.02.
Bartosz Michta: 7. na 50m motylkowym – 25.74, 3. na 100 motylkowym – 56.47, 3. na 200m motylkowym – 2:02.91.
Adrianna Petrykowska: 8. na 50m grzbietowym – 30.69, 13. na 100m grzbietowym – 1:05.64, 13. na 200m grzbietowym – 2:24.65, 18. na 200m zmiennym – 2:30.87.
Kajetan Radkiewicz: 25. na 100m dowolnym – 54.03, 7. na 200m dowolnym – 1:55.68, 7. na 400m dowolnym 4:03.97, 5. na 1500m dowolnym – 16:20.60.
Eryk Sojda: 62. na 50m dowolnym – 25.88, 63. na 100m dowolnym – 57.22, 53. na 50m klasycznym – 33.96, 49. na 100m klasycznym – 1:13.86, 66. na 50m motylkowym – 28.88.
Sztafety: 7. na 4x200m dowolnym (Eryk Sojda, Michał Kesler, Bartosz Michta, Kajetan Radkiewicz) – 8:11.99, 12. na 4x100m zmiennym (Kajetan Radkiewicz, Bartosz Michta, Eryk Sojda, Michał Kesler) – 4:08.89.

ZMP16, Gliwice:
Julia Falfus: 31. na 200m dowolnym – 2:19.05, 30. na 400m dowolnym – 4:50.08, 20. na 800m dowolnym – 10:14.07.
Jan Lis: 18. na 50m klasycznym – 30.43, 18. na 100m klasycznym – 1:06.77, 18. na 200m klasycznym – 2:29.76.
Adam Siembida: 30. na 50m klasycznym – 31.77, 20. na 100m klasycznym – 1:07.62.
Filip Skierniewski: 32. na 50m dowolnym – 24.80, 39. na 100m dowolonym – 54.60, 22. na 100m zmiennym – 1:02.26, 8. na 200m zmiennym – 2:12.04.
Julian Szeleźniak – Białkowski: 25. na 100m dowolnym 54.08, 8. na 200m dowolnym – 1:57.32, 12. na 400m dowolnym – 4:06.33.
Aleks Tomaszewski: 7. na 50m grzbietowym – 26.60, 6. na 100m grzbietowym – 57.41, 7. na 50m motylkowym – 24.99, 5. na 100m motylkowym – 55.26, 4. na 200m motylkowym – 2:01.12.
Kuba Wolski: 28. na 50m dowolnym – 24.71, 20. na 50m klasycznym – 30.55, 16. na 100m klasycznym – 1:05.83, 24. na 50m motylkowym – 26.35, 16. na 100m zmiennym – 1:01.11.
Jakub Wypchło: 20. na 50m grzbietowym – 27.54, 12. na 100m grzbietowym – 58.88, 8. na 200m grzbietowym – 2:12.25.
Sztafety: 6. na 4x100m dowolnym (Aleks Tomaszewski, Filip Skierniewski, Kuba Wolski, Julian Szeleźniak-Białkowski) – 3:33.94, 5. na 4x100m zmiennym (Jakub Wypchło, Aleks Tomaszewski, Kuba Wolski, Julian Szeleźniak-Białkowski) – 3.54.00.

ZMP17-18, Lublin:
Dominik Bielawa: 18. na 50m klasycznym – 29.23, 19. na 100m klasycznym – 1:03.65, 42. na 50m motylkowym – 25.98, 15. na 100m motylkowym – 55.45, 7. na 100m zmiennym – 58.04.
Kacper Borowski: 64. na 50m motylkowym – 27.15, 37. na 100m motylkowym – 58.55, 26. na 200m motylkowym – 2:09.95.
Michał Klimas: 16. na 50m klasycznym – 28.98, 18. na 100m klasycznym – 1:03.58, 13. na 200m klasycznym – 2:17.10.
Jan Król: 26. na 50m dowolnym – 23.63, 8. na 50m grzbietowym – 25.23, 11. na 200m grzbietowym – 2:01.49.
Dawid Majsak: 12. na 50m dowolnym – 23:01, 20. na 100m dowolnym – 51.65, 17. na 50m motylkowym 24.92, 18. na 100m motylkowym – 56.35.
Wiktor Rajca: 18. na 400m dowolnym – 4:04.95, 63. na 50m motylkowym – 27.08, 36. na 100m motylkowym – 58.52, 14. na 200m motylkowym – 2:02.84, 12. na 400m zmiennym – 4:26.10.
Patryk Stefański: 13. na 50m dowolnym – 23:11, 7. na 100m dowolnym – 50.16, 21. na 200m dowolnym – 1:55.55, 11. na 100m zmiennym – 56.92, 12. 200m zmiennym – 2:04.54.
Jakub Wilk: 38. na 200m dowolnym – 1:58.37, 34. na 400m dowolnym – 4:12.77.
Zuzanna Łabaj: 33. na 50m dowolnym – 28.07, 34. na 100m dowolnym – 1:02.07, 41. na 50m grzbietowym – 34.41, 33. na 50m motylkowym – 31.00, 29. na 100m motylkowym – 1:14.55.
Sztafety: 5. na 4x100m dowolnym (Dominik Bielawa, Jan Król, Dawid Majsak, Patryk Stefański) – 3:24.54, 6. na 4x100m zmiennym (Jan Król, Dominik Bielawa, Michał Klimas, Patryk Stefański) – 3:41.88.

ZMPSiM, Olsztyn:
Dominik Bielawa: 43. na 200m dowolnym – 1:54.70, 26. na 400m dowolnym – 4:04.59, 18. na 200m motylkowym – 2:06.14.