Burze z gradem

Data utworzenia 2021-06-24 08:30:02Ważne do 2021-06-24 23:00:00

Woj. świętokrzyskie, IMGW-PIB wydał ostrzeżenie drugiego stopnia o burzach z grademPrzejdź do całości

W rozegranym na bocznym boisku Areny Lublin meczu sparingowym II-ligowy Motor wysoko pokonał III-ligowy KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. W zespole prowadzonym przez trenera Tadeusza Krawca zadebiutował 27-letni wychowanek Wisły Józefów, a ostatnio gracz lubelskiego Motoru - Adam Nowak. Mierzący 174 cm wzrostu nowy piłkarze pomarańczowo - czarnych gra na pozycji pomocnika, a w przeszłości reprezentował też takie kluby jak Wisła Puławy, Opolanin Opole Lubelskie, Avia Świdnik, GKS Bełchatów, Stal Kraśnik i Stal Rzeszów.

Motor Lublin – KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 5:0 (1:0)
1:0 Moskwik 41
2:0 Jagodziński 48
3:0 Bogacz 51
4:0 Ceglarz 82
5:0 Michota 90
Motor: Kiełpin – Michota, Janiszek (83. Futa), Cichocki, Bogacz, Kusiński, Kumoch, Ceglarz, Jagodziński, Moskwik (83. Ściegienny), Kunca.
KSZO: Lipiec – Kraśniewski, Mężyk, Dwórzyński, M. Kaczmarek – Nowak, Partyka, Zaklika, Smuczyński – Paluch, Stanisławski oraz Szymkowiak, Ziółkowski, P. Kaczmarek, Szymański, Chrzanowski, Głaz, Szydłowski.

Czerwone kartki: Jagodziński (78, Motor) - Ziółkowski (78, KSZO).

W 69. minucie Karol Szymkowiak obronił rzut karny wykonywanay przez Marcina Michotę.