Burze z gradem

Data utworzenia 2021-05-18 12:00:01Ważne do 2021-05-18 20:00:00

Woj. świętokrzyskie, IMGW-PIB wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o burzach z grademPrzejdź do całości

Bardzo dobrze w Hali Sportowo - Widowiskowej MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprezentowały się uczennice z klas siatkarskich szkoły podstawowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Podopieczne trener Iwony Błaszkiewicz zdominowały pierwszy turniej eliminacyjny do Ogólnopolskich Mistrzostw w minisiatkówce o puchar Kinder Joy of Moving. Ekipy SMS MUKS Jedynka wygrywały we wszystkich kategoriach.

Dwójki:
1. SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski (Martyna Zieja, Natalia Maj)
2. Gala Skarżysko I
3. Gala Skarżysko II

Trójki:
1. SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski (Klepacz Nadia, Chałupczak Matylda, Krzysztoń Roksana)
2. Fan Sport Kielce
3. Arka Kluczewsko
II zespół SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski - VIII miejsce (Nikola Szpernal, Julia Kucharczyk, Aleksandra Herbuś, Nadia Piwowarczyk)

Czwórki:
1. SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski (Pola Orzechowska, Angelika Pietrzykowska, Patrycja Wróbel, Zuzanna Pietrzkiewicz)
2. Fan Sport Kielce
3. SP 25 Kielce
II zespół SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski - IV miejsce (Anna Chodakowska, Oliwia Krawczyk, Dominika Kryj, Oliwia Kostrzewa, Aneta Zyngier)

W sprawnym przeprowadzeniu turnieju trenerce Iwonie Błaszkiewicz pomogły uczennice i zawodniczki sekcji piłki siatkowej KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski oraz Licealnego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego SMS Ostrowiec Świętokrzyski : Aleksandra Mich, Wiktoria Rdzanek, Magdalena Turek, Karolina Stefańska, Karolina Wiatr, Kaja Klepacz, Emilia Piotrowska, Natalia Imiełowska, Julia Mendyk, Zofia Chrzanowska, Kaja Krawiec.