Opady śniegu

Data utworzenia 2021-04-12 14:30:02Ważne do 2021-04-13 12:00:00

Woj. świętokrzyskie, IMGW-PIB wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o opadach śnieguPrzejdź do całości

UWAGA -

UWAGA - Infolinia w zakresie trudności odbioru odpadów medycznych

Rachunki bankowe gminy - Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

 Treść

W Lublinie zorganizowane zostały drugie tegoroczne zawody z cyklu Arena Grand Prix Puchar Polski w Pływaniu. Była to też druga okazja dla polskich pływaków na wywalczenia olimpijskiej przepustki do Tokio. Na lubelskiej Pływalni AQUA stawiło się 829 zawodników i zawodniczek ze 121 klubów z Polski, Czech i Białorusi. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski reprezentowała 17-osobowa flota!

Uzyskane normy kwalifikacyjne na Igrzyska Olimpijskie Tokio 2021:
STANDARD A (kwalifikacja indywidualna):
Majerski Jakub (AZS AWF Katowice) – 100 m stylem motylkowym
Bernat Laura (KU AZS UMCS Lublin) – 200 m stylem grzbietowym
STANDARD B (zespoły sztafetowe):
Jakub Kraska (AZS Łódź) – 100 m stylem dowolnym
Bartosz Piszczorowicz (UKS G-8 Bielany Warszawa) – 100 m stylem dowolnym
Kacper Majchrzak (KS Warta Poznań) – 100 m stylem dowolnym
Mateusz Chowaniec (UKS Wodnik Siemianowice Śląskie) – 100 m stylem dowolnym
Piszczorowicz Bartosz (UKS G-8 Bielany Warszawa) – 200 m stylem dowolnym
Jakub Kraska (AZS Łódź) – 200 m stylem dowolnym
Jaśkiewicz Adrian (UKS G-8 Bielany Warszawa) – 100 m stylem motylkowym
Paweł Korzeniowski (Grupa 5Styl) – 100 m stylem motylkowym
Fiedkiewicz Kornelia (MKS Juvenia Wrocław) – 100 m stylem dowolnym
Kossakowska Dominika (AZS AWF Katowice) – 100 m stylem dowolnym
Kossakowska Dominika (AZS AWF Katowice) – 200 m stylem dowolnym
Naziębło Klaudia (Juvenia Wrocław) – 100 m stylem grzbietowym
Naskręt Agata (UKS G-8 Bielany Warszawa) – 100 m stylem grzbietowym

Wyniki pływaków KSZO:

OPEN
Mężczyzn, 400m zmienny: 17. RAJCA Wiktor 4:45.95, 40. RADKIEWICZ Kajetan 5:01.76
Kobiet, 50m dowolny: 79. IŻEWSKA Gabriela 28.45 , 95. SADŁOS Zofia 28.71
Mężczyzn, 50m dowolny: 22. STEFAŃSKI Patryk 24.28, 49. MAJSAK Dawid 24.80
Kobiet, 200m klasyczny: 12. KAMIŃSKA Zuzanna 2:42.56
Mężczyzn, 200m klasyczny: 43. LIS Jan 2:35.27, 52. SIEMBIDA Adam 2:37.39
Mężczyzn, 100m motylkowy: 21. TOMASZEWSKI Aleks 56.91, 40. BIELAWA Dominik 58.29, 44. MICHTA Bartosz 59.00, 52. RAJCA Wiktor 59.47, 78. JACKIEWICZ Adam 1:01.79
Kobiet, 50m grzbietowy: 43. PETRYKOWSKA Adrianna 32.25, 93. SADŁOS Zofia 35.10
Mężczyzn, 400m zmienny: 17. RAJCA Wiktor 4:45.95, 17. RAJCA Wiktor 4:45.95
Kobiet, 50m dowolny: 12. IŻEWSKA Gabriela 28.45, 95. SADŁOS Zofia 28.71
Mężczyzn, 50m dowolny: 22. STEFAŃSKI Patryk 24.28, 49. MAJSAK Dawid 24.80
Kobiet, 200m klasyczny: 12. KAMIŃSKA Zuzanna 2:42.56
Mężczyzn, 200m klasyczny: 43. LIS Jan 2:35.27, 52. SIEMBIDA Adam 2:37.39
Mężczyzn, 100m motylkowy: 21. TOMASZEWSKI Aleks 56.91, 40. BIELAWA Dominik 58.29, 44. MICHTA Bartosz 59.00, 52. RAJCA Wiktor 59.47, 78. JACKIEWICZ Adam 1:01.79
Kobiet, 50m grzbietowy: 43. PETRYKOWSKA Adrianna 32.25, 93. SADŁOS Zofia 35.10
Kobiet, 100m dowolny: 67. IŻEWSKA Gabriela 1:01.79
Mężczyzn, 100m dowolny: 21. STEFAŃSKI Patryk 52.49, 61. BIELAWA Dominik 54.78, 76. MAJSAK Dawid 55.35, 81. SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI Julian 55.47, 91. RADKIEWICZ Kajetan 56.04
Kobiet, 50m klasyczny: 86. SADŁOS Zofia 38.40
Mężczyzn, 50m klasyczny: 42. WOLSKI Kuba 31.35, 48. LIS Jan 31.57, 67. JACKIEWICZ Adam 32.56, 67. JACKIEWICZ Adam 32.56, 79. SIEMBIDA Adam 33.20
Mężczyzn, 200m motylkowy: 13. TOMASZEWSKI Aleks 2:06.96, 24. RAJCA Wiktor 2:10.23, 28. MICHTA Bartosz 2:11.72
Kobiet, 100m grzbietowy: 50. PETRYKOWSKA Adrianna 1:10.85
Kobiet, 200m zmienny: 28. KAMIŃSKA Zuzanna 2:30.90, 56. IŻEWSKA Gabriela 2:36.42
Mężczyzn, 200m zmienny: 18. STEFAŃSKI Patryk 2:13.23, 34. RAJCA Wiktor 2:16.61, 62. SKIERNIEWSKI Filip 2:21.35
Mężczyzn, 400m dowolny: 37. RADKIEWICZ Kajetan 4:14.40
Kobiet, 100m dowolny: 67. IŻEWSKA Gabriela 1:01.79
Mężczyzn, 100m dowolny: 21. STEFAŃSKI Patryk 52.49, 61. BIELAWA Dominik 54.78, 76. MAJSAK Dawid 55.35, 81. SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI Julian 55.47, 91. RADKIEWICZ Kajetan 56.04
Kobiet, 50m klasyczny: 86. SADŁOS Zofia 38.40
Mężczyzn, 50m klasyczny: 42. WOLSKI Kuba 31.35, 48. LIS Jan 31.57, 67. JACKIEWICZ Adam 32.56, 79. SIEMBIDA Adam 33.20
Mężczyzn, 200m motylkowy: 13. TOMASZEWSKI Aleks 2:06.96, 24. RAJCA Wiktor 2:10.23, 28. MICHTA Bartosz 2:11.72
Kobiet, 100m grzbietowy: 50. PETRYKOWSKA Adrianna 1:10.85
Kobiet, 200m zmienny: 28. KAMIŃSKA Zuzanna 2:30.90, 56. IŻEWSKA Gabriela 2:36.42
Mężczyzn, 200m zmienny: 18. STEFAŃSKI Patryk 2:13.23, 34. RAJCA Wiktor 2:16.61, 62. SKIERNIEWSKI Filip 2:21.35
Mężczyzn, 400m dowolny: 37. RADKIEWICZ Kajetan 4:14.40
Mężczyzn, 200m dowolny: 36. STEFAŃSKI Patryk 1:57.48, 62. RADKIEWICZ Kajetan 1:59.58, 78. SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI Julian 2:01.38, 82. BIELAWA Dominik 2:01.56
Kobiet, 200m dowolny: 88. IŻEWSKA Gabriela 2:20.21
Mężczyzn, 100m klasyczny: 43. LIS Jan 1:10.05, 54. SIEMBIDA Adam 1:11.03, 63. WOLSKI Kuba 1:12.67
Kobiet, 100m klasyczny: 20. KAMIŃSKA Zuzanna 1:15.29
Mężczyzn, 50m motylkowy: 27. TOMASZEWSKI Aleks 5.87, 31. MAJSAK Dawid 25.98, 57. MICHTA Bartosz 26.74, 77. SKIERNIEWSKI Filip 27.32, 86. JACKIEWICZ Adam 27.60
Kobiet, 50m motylkowy: 66. SADŁOS Zofia 30.52
Mężczyzn, 200m dowolny: 36. STEFAŃSKI Patryk 1:57.48, 62. RADKIEWICZ Kajetan 1:59.58, 78. SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI Julian 2:01.38, 82. BIELAWA Dominik 2:01.56
Kobiet, 200m dowolny: 88. IŻEWSKA Gabriela 2:20.21
Mężczyzn, 100m klasyczny: 43. LIS Jan 1:10.05, 54. SIEMBIDA Adam 1:11.03, 63. WOLSKI Kuba 1:12.67
Kobiet, 100m klasyczny: 20. KAMIŃSKA Zuzanna 1:15.29
Mężczyzn, 50m motylkowy: 27. TOMASZEWSKI Aleks 25.87, 31. MAJSAK Dawid 25.9857. MICHTA Bartosz 26.74, 77. SKIERNIEWSKI Filip 27.32, 86. JACKIEWICZ Adam 27.60
Kobiet, 50m motylkowy: 66. SADŁOS Zofia 30.52

JUNIOR 17-18 LAT
Mężczyzn, 50m dowolny: 4. STEFAŃSKI Patryk 24.28
Mężczyzn, 200m klasyczny: 20. LIS Jan 2:35.27, 24. SIEMBIDA Adam 2:37.39
Mężczyzn, 100m motylkowy: 11. TOMASZEWSKI Aleks 56.91
Mężczyzn, 50m dowolny: 4. STEFAŃSKI Patryk 24.28
Mężczyzn, 200m klasyczny: 20. LIS Jan 2:35.27, 24. SIEMBIDA Adam 2:37.39
Mężczyzn, 100m motylkowy: 11. TOMASZEWSKI Aleks 56.91
Mężczyzn, 100m dowolny: 8. STEFAŃSKI Patryk 52.49, 32. SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI Julian 55.47
Mężczyzn, 50m klasyczny: 20. WOLSKI Kuba 31.35, 21. LIS Jan 31.57, 29. SIEMBIDA Adam 33.20
Mężczyzn, 200m motylkowy: 6. TOMASZEWSKI Aleks 2:06.96
Mężczyzn, 200m zmienny: 11. STEFAŃSKI Patryk 2:13.23, 33. SKIERNIEWSKI Filip 2:21.35
Mężczyzn, 100m dowolny: 8. STEFAŃSKI Patryk 52.49, 32. SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI Julian 55.47
Mężczyzn, 50m klasyczny: 20. WOLSKI Kuba 31.35, 21. LIS Jan 31.57, 29. SIEMBIDA Adam 33.20
Mężczyzn, 200m motylkowy: 6. TOMASZEWSKI Aleks 2:06.96
Mężczyzn, 200m zmienny: 11. STEFAŃSKI Patryk 2:13.23, 33. SKIERNIEWSKI Filip 2:21.35
Mężczyzn, 200m dowolny: 11. STEFAŃSKI Patryk 1:57.48, 30. SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI Julian 2:01.38
Mężczyzn, 100m klasyczny: 19. LIS Jan 1:10.05, 25. SIEMBIDA Adam 1:11.03, 28. WOLSKI Kuba 1:12.67
Mężczyzn, 50m motylkowy: 10. TOMASZEWSKI Aleks 25.87, 31. SKIERNIEWSKI Filip 27.32
Mężczyzn, 200m dowolny: 11. STEFAŃSKI Patryk 1:57.48, 30. SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI Julian 2:01.38
Mężczyzn, 100m klasyczny: 19. LIS Jan 1:10.05, 25. SIEMBIDA Adam 1:11.03, 28. WOLSKI Kuba 1:12.67
Mężczyzn, 50m motylkowy: 10. TOMASZEWSKI Aleks 25.87, 31. SKIERNIEWSKI Filip 27.32

JUNIOR MŁODSZY 16 LAT
Mężczyzn, 400m zmienny: 4. RADKIEWICZ Kajetan 5:01.76
Kobiet, 50m dowolny: 12. IŻEWSKA Gabriela 28.45
Mężczyzn, 100m motylkowy: 2. MICHTA Bartosz 59.00
Kobiet, 50m grzbietowy: 25. SADŁOS Zofia 35.10
Mężczyzn, 400m zmienny: 4. RADKIEWICZ Kajetan 5:01.76
Kobiet, 50m dowolny: 12. IŻEWSKA Gabriela 28.45
Mężczyzn, 100m motylkowy: 2. MICHTA Bartosz 59.00
Kobiet, 50m grzbietowy: 6. PETRYKOWSKA Adrianna 32.25
Kobiet, 100m dowolny: 12. IŻEWSKA Gabriela 1:01.79
Mężczyzn, 100m dowolny: 17. RADKIEWICZ Kajetan 56.04
Mężczyzn, 200m motylkowy: 5. MICHTA Bartosz 2:11.72
Kobiet, 100m grzbietowy: 11. PETRYKOWSKA Adrianna 1:10.85
Kobiet, 200m zmienny: 12. IŻEWSKA Gabriela 2:36.42
Mężczyzn, 400m dowolny: 6. RADKIEWICZ Kajetan 4:14.40
Kobiet, 100m dowolny: 12. IŻEWSKA Gabriela 1:01.79
Mężczyzn, 100m dowolny: 17. RADKIEWICZ Kajetan 56.04
Mężczyzn, 200m motylkowy: 5. MICHTA Bartosz 2:11.72
Kobiet, 100m grzbietowy: 11. PETRYKOWSKA Adrianna 1:10.85
Kobiet, 200m zmienny: 12. IŻEWSKA Gabriela 2:36.42
Mężczyzn, 400m dowolny: 6. RADKIEWICZ Kajetan 4:14.40
Mężczyzn, 200m dowolny: 6. RADKIEWICZ Kajetan 1:59.58
Kobiet, 200m dowolny: 20. IŻEWSKA Gabriela 2:20.21
Mężczyzn, 50m motylkowy: 7. MICHTA Bartosz 26.74
Mężczyzn, 200m dowolny: 6. RADKIEWICZ Kajetan 1:59.58
Kobiet, 200m dowolny: 20. IŻEWSKA Gabriela 2:20.21
Mężczyzn, 50m motylkowy: 7. MICHTA Bartosz 26.74

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT
Kobiet, 50m dowolny: 13. SADŁOS Zofia 28.71
Kobiet, 200m klasyczny: 2. KAMIŃSKA Zuzanna 2:42.56
Mężczyzn, 100m motylkowy: 5. JACKIEWICZ Adam 1:01.79
Kobiet, 50m grzbietowy: 25. SADŁOS Zofia 35.10
Kobiet, 50m dowolny: 13. SADŁOS Zofia 28.71
Kobiet, 200m klasyczny: 2. KAMIŃSKA Zuzanna 2:42.56
Mężczyzn, 100m motylkowy: 5. JACKIEWICZ Adam 1:01.79
Kobiet, 50m grzbietowy: 25. SADŁOS Zofia 35.10
Kobiet, 50m klasyczny: 17. SADŁOS Zofia 38.40
Mężczyzn, 50m klasyczny: 8. JACKIEWICZ Adam 32.56
Kobiet, 200m zmienny: 5. KAMIŃSKA Zuzanna 2:30.90
Kobiet, 50m klasyczny: 17. SADŁOS Zofia 38.40
Mężczyzn, 50m klasyczny: 8. JACKIEWICZ Adam 32.56
Kobiet, 200m zmienny: 5. KAMIŃSKA Zuzanna 2:30.90
Kobiet, 100m klasyczny: 3. KAMIŃSKA Zuzanna 1:15.29
Mężczyzn, 50m motylkowy: 10. TOMASZEWSKI Aleks 25.87
Kobiet, 50m motylkowy: 9. SADŁOS Zofia 30.52
Kobiet, 100m klasyczny: 3. KAMIŃSKA Zuzanna 1:15.29
Mężczyzn, 50m motylkowy: 5. JACKIEWICZ Adam 27.60
Kobiet, 50m motylkowy: 9. SADŁOS Zofia 30.52