Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza mieszkańców miasta i okolic do udziału w XI Wakacyjnym Turnieju Piłki Nożnej Dzikich Drużyn o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego, który w dniach od 5 do 16 lipca zaplanowany został na boisku Orlik Ogrody. Turniejowa rywalizacja odbywać się będzie w czterech kategoriach wiekowych.

Organizator zaproponował rozgrywki w czterech kategoriach wiekowych: Orlik (2011 i młodsi), Młodzik (2010-2008), Junior (2007-2005) i Senior (2004 i starsi). W przypadku mniejszej ilości zgłoszonych zespołów możliwe będzie łączenie grup. Zespoły grać będą w składach sześcioosobowych - pięciu graczy w polu plus bramkarz, natomiast kadra drużyny może składać się z maksymalnie 10 zawodników.

W związku z wciąż obowiązującym zagrożeniem epidemicznym podczas turnieju będą musiały zostać zachowane szczególne warunki. Na Orliku w jednym czasie będą mogły przebywać wyłącznie drużyny grające bieżący mecz oraz dwie drużyny, które przygotowywać się będą do następnego meczu (rozgrzewka na boisku wielofunkcyjnym).

Zgłoszenia należy składać w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Świętokrzyska 11 (pokój 2.39), na Orliku Ogrody lub pocztą elektroniczną na adres zawody@mosir.ostrowiec.pl - do dnia 2 lipca 2021r. (do godziny 10), - najpóźniej do rozpoczęcia spotkania organizacyjnego, które zaplanowane zostało na poniedziałek 2 lipca o godzinie 14 na terenie Orlika Ogrody (obecność przedstawicieli drużyn obowiązkowa).

Dla najlepszych drużyn oraz strzelców w każdej kategorii wiekowej przewidziano nagrody. Udział w turnieju jest bezpłatny.

Pobierz: [ Regulamin ] [ Zgłoszenie PDF ] [ Zgłoszenie DOC ] [ Oświadczenie PDF ] [ Oświadczenie DOC ]