W rozegranym na stadionie w Busku-Zdroju meczu kontrolnym piłkarze III-ligowego KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski zremisowali bezbramkowo z przygotowującym się do sezonu w naszym regionie beniaminkiem izraelskiej ekstraklasy, Hapoelem Jerozolima. W zespole Przemysława Cecherza zobaczyliśmy w akcji pozyskanego tego samego dnia do ostrowieckiego klubu Rafała Adamka. Nowy zawodnik pomarańczowo - czarnych poprzednio reprezentował barwy II-ligowej Pogoni Siedlce, gdzie wywiązał się z półrocznego kontraktu. W swojej przygodzie z piłką rozegrał na zapleczu ekstraklasy 14 spotkań i strzelił w nich 2 gole, reprezentując barwy GKS Jastrzębie (2018/19 - 2019/20). Do KSZO trafił jako wolny zawodnik związując się roczną umową. 27 latek może grać na pozycji pomocnika oraz środkowego napastnika.

Hapoel Jerozolima – KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0:0
KSZO: Lipiec – Głaz, Sylwestrzak, Camargo, Brągiel – zawodnik testowany, Dereń, Gałecki, Persona – Adamek, Smuczyński oraz Kuzior, Dymanowski.