W sali konferencyjnej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze Członków Klubu Sportowego KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim, podczas którego wybrano władze klubu na kadencję 2021-2025.

Prezesem Klubu Sportowego KSZO Ostrowiec Świętokrzyski został Mariusz Rokita (dotychczasowy prezes), a skład nowego zarządu uzupełnili Piotr Węglewicz (wiceprezes klubu ds. pływania i piłki wodnej), Łukasz Dybiec (wiceprezes ds. boksu), Karol Szewczyk (wiceprezes ds. piłki ręcznej), Grzegorz Bażant (sekretarz) oraz Łukasz Witkowski, Łukasz Norowski, Tomasz Radowiecki i Mariusz Łata. W skład komisji rewizyjnej weszli natomiast Michał Broda (przewodniczący) oraz Karolina Nowak i Arkadiusz Binensztok.

Podczas zebrania podjęto też uchwałę, by zasłużony dla klubu Jerzy Zajączkowski otrzymał tytuł honorowego członka klubu. Wyniki głosowania zebrani przyjęli oklaskami na stojąco.