W meczu 9. kolejki piłkarskiej III ligi KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski pokonał przed własną publicznością Wisłokę Dębica. Rozstrzygnięcie spotkania padło w 32 minucie, kiedy Michał Gałecki pokonał bramkarza gości, dając prowadzenie pomarańczowo - czarnym. Niedługo później swoją drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną zobaczył Oskar Majda i piłkarze Rafała Wójcika musieli niemal przez godzinę odpierać ataki gości grając w osłabieniu, co im się jednak udało i komplet punktów pozostał w Ostrowcu Świętokrzyskim.

KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wisłoka Dębica 1:0 (1:0)
1:0 Michał Gałecki 32
KSZO: Lipiec – Głaz, Sylwestrzak, Camargo (82. Szela), Brągiel – Kuzior (90. Smykowski), Majda, Gałecki, Nawrot, Persona (90. Pawlik) – Gruchała-Węsierski (46. Zając).
Wisłoka: Stachnik (46. Matoga) – Król, Cabała, Kozłowski – Zygmunt (46. Górecki), Fedan (46. Palonek), Łanucha (41. Nowak), Rębisz – Słoma, Radwanek (66. Matofij), Siedlik.
Żółte kartki: Majda – Zygmunt, Siedlik, Matofij.
Czerwona kartka: Majda (36. - druga żółta).
Sędziował: Kamil Szczołko (Lublin).