W Jedwabnie rozegrano Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików U-14 w Boksie. Z dobrej strony na ringu w województwie warmińsko-mazurskim pokazał się wychowanek KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Aleks Czarnecki, który wywalczył brązowy medal w kategorii wagowej do 42kg, pokonując w decydującej walce Adama Skowronka z Akademii Bokserskiej Libiąż.

W najbliższą sobotę - 2 października, o godz.17, w Hali Sportowo - Widowiskowej MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim odbędzie się XXVI Turniej Bokserski im. Bronisława Kubickiego, podczas którego odbędzie się 12 walk turniejowych oraz występy najmłodszych adeptów szermierki na pięści. Wstęp na zawody jest bezpłatny.

XXVI Turniej Bokserski Kubickiego 2021 plakat