Logo oficjalnego portalu miasta Ostrowca Świętokrzyskiego

A- A A+
 

|    Szukaj    |    

|  

mini bip
 

UWAGA -

UWAGA - Infolinia w zakresie trudności odbioru odpadów medycznych

Rachunki bankowe gminy - Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

 Treść

42-osobowa kadra reprezentowała KSZO Ostrowiec Świętokrzyski w Busku-Zdroju podczas 5. rundy Świętokrzyskiej Dużej Ligi Pływackiej. Ostrowczanie dopisali do swojego dorobku w punktacji klubowej 35844 punktów i umocnili się na prowadzeniu klasyfikacji generalnej XX-tej edycji ligi.

Punktacja klubowa 5. rundy:
1. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (35844)
2. Barakuda Starachowice (9988)
3. Salos Cortile Kielce (8584)
4. UNIA Busko-Zdrój (7078)
5. Orka MOSiR Kielce (3680)
6. TS Połaniec (2900)
7. Wodnik Końskie (2831)
8. Centrum Staszów (554)

Klasyfikacja Generalna Ligi:
1. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (169721)
2. Barakuda Starachowice (58648)
3. Salos Cortile Kielce (54141)
4. Unia Busko-Zdrój (39791)
5. Korona-Swim Kielce (28079)
6. Orka MOSiR Kielce (18339)
7. Wodnik Końskie (9012)
8. TS Połaniec (8284)
9. Centrum Staszów (2386)

Pływacy KSZO na podium 5. rundy:

16 lat i starsi
Mężczyzn, 50m grzbietowy: 2. Radkiewicz Kajetan 27.80
Kobiet, 400m zmienny: 1. Ofman Julia 5:23.22, 3. Petrykowska Adrianna 5:29.24
Mężczyzn, 400m zmienny: 1. Stefański Patryk 4:41.69, 2. Tomaszewski Aleks 4:44.84, 3. Michta Bartosz 4:58.93
Kobiet, 100m klasyczny: 1. Ofman Julia 1:15.38
Mężczyzn, 100m klasyczny: 1. Lis Jan 1:08.86, 2. Wolski Kuba 1:10.84
Kobiet, 50m motylkowy: 3. Iżewska Gabriela 31.65
Mężczyzn, 50m motylkowy: 1. Tomaszewski Aleks 25.48, 3. Stefański Patryk 25.95
Kobiet, 200m dowolny: 2. Iżewska Gabriela 2:18.39, 3. Ofman Julia 2:20.19
Mężczyzn, 200m dowolny: 2. Stefański Patryk 1:56.88, 3. Radkiewicz Kajetan 1:57.29
Mieszane, 4 x 50m zmienny: 1. KSZO 1 (Sulik Alicja, Kamińska Zuzanna, Michta Bartosz, Radkiewicz Kajetan) 1:55.80 – Wynik lepszy od Rekordu Okręgu Święt. Jun. 16-lat, 2. KSZO 3 (Petrykowska Adrianna, Ofman Julia, Tomaszewski Aleks, Stefański Patryk) 1:56.74, 3. KSZO 2 (Woźniak Beata, Wolski Kuba, Sadłos Zofia, Sojda Eryk) 1:59.91

14 – 15 lat
Kobiet, 50m grzbietowy: 1. Sulik Alicja 31.83, 3. Sadłos Zofia 33.97
Kobiet, 100m klasyczny: 1. Kamińska Zuzanna 1:12.63
Kobiet, 50m motylkowy: 1. Sadłos Zofia 29.92, 3. Szafrańska Malwina 31.35
Kobiet, 200m dowolny: 1. Kamińska Zuzanna 2:12.88, 2. Szafrańska Malwina 2:14.28, 3. Celińska Małgorzata 2:16.86

13 lat
Kobiet, 50m motylkowy: 1. Woźniak Beata 32.67
Mężczyzn, 50m motylkowy: 2. Wicha Antoni 35.37, 3. Tobiszewski Mikołaj 35.57
Kobiet, 200m dowolny: 1. Woźniak Beata 2:19.63
Mężczyzn, 200m dowolny: 3. Tobiszewski Mikołaj 2:30.65
Mieszane, 4 x 50m zmienny: 2. KSZO 8 (Bielecka Lena Zagraj Zuzanna, Kogut Bartosz, Wicha Antoni) 2:30.89

12 lat
Kobiet, 50m grzbietowy: 2. Gil Laura 34.17, 3. Kozub Amelia 35.99
Mężczyzn, 50m grzbietowy: 1. Grzesik Franciszek 32.46, 3. Rdzanek Mikołaj 39.67
Kobiet, 100m klasyczny: 2. Górniak Adrianna 1:28.09
Mężczyzn, 100m klasyczny: 2. Kalita Michał 1:25.47
Kobiet, 50m motylkowy: 1. Beksińska Amelia 32.33, 2. Gil Laura 35.36, 3. Górniak Adrianna 35.87
Mężczyzn, 50m motylkowy: 2. Grzesik Franciszek 29.67, 3. Batugowski Szymon 32.17
Kobiet, 200m dowolny: 3. Beksińska Amelia 2:33.56
Mężczyzn, 200m dowolny: 3. Batugowski Szymon 2:23.14
Mieszane, 4 x 50m zmienny: 1. KSZO 5 (Górniak Adrianna, Kalita Michał, Beksińska Amelia, Grzesik Franciszek) 2:17.46, 2. KSZO 6 (Kozub Amelia, Budzeń Patryk, Batugowski Szymon, Jama Michalina) 2:22.38