W ostatnim meczu piłkarskiej jesieni w III lidze i zarazem pierwszym rundy rewanżowej (rozegranym awansem jeszcze w tym roku) KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski uległ w Chełmie miejscowej Chełmiance 0:1, po golu z rzutu karnego strzelonym w 72. minucie. Podopieczni trenera Rafała Wójcika "przeczekają" zimę na 11. pozycji w tabeli.

Chełmianka Chełm – KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:0 (0:0)
1:0 Łukasz Mazurek 72 (k)
Chełmianka: Ciołek – Brzozowski, Mazurek, Budzyński, Wołos, Wiatrak, Bednara (67. Bonin), Piekarski, Czułowski (82. Wójcik), Dziubiński (60. Skoczylas), Kahsay (67. Myśliwiecki).
KSZO: Lipiec – Pawlik (60. Gałecki), Sylwestrzak, Camargo, Zając – Majda (80. Smykowski), Kuzior, Stefanowicz, Brągiel, Szela (80. Dereń) – Grudziński (75. Gruchała - Węsierski).
Żółte kartki: Budzyński, Wiatrak, Bonin, Skoczylas, Kahsay, Myśliwiecki - Camargo, Zając, Kuzior.
Czerwone kartki: Budzyński (90) - Zając (90).
Sędziował: Rafał Szydełko (Wola Rafałowska).