Z brązowym medalem Daniela Surowca z odbywających w Wałbrzychu XCII Mistrzostw Polski Seniorów i XXI Mistrzostw Polski Seniorek wrócili pięściarze KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Surowiec wywalczył brąz w wadze do 51 kg. W walce, której stawką był finał tej kategorii wagowej W walce półfinałowej ostrowczanin uległ 0:5 Emilianowi Dudajkowi z Boxing Radom.

W kategorii wagowej do 63,5 kg Albert Orzeł (KSZO) pokonał Tomasza Szalę z Gardy Gierałtowice 3:2, ale w kolejnej walce uległ 0:5 Markowi Petruczynikowi z Victorii Ostrołęka 0:5 i nie zdołał awansować do strefy medalowej. Aleksandra Szczodrak w wadze do 60 kg przegrała 0:5 z Moniką Serafin z Kleofasa 06 Katowice, Andrzej Kołton w wadze do 92 kg przegrał 0:5 z Pawłem Cieciorą z Szamotuły Boxig Team, a Kamil Surowiec w kategorii wagowej do 60 kg przegrał przez RSC w II rundzie z Mikołajem Mańką ze Sportów Walki Gostyń.