Logo oficjalnego portalu miasta Ostrowca Świętokrzyskiego

A- A A+
 

|    Szukaj    |    

|  

mini bip
 

UWAGA -

UWAGA - Infolinia w zakresie trudności odbioru odpadów medycznych

Rachunki bankowe gminy - Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

 Treść
Na boisku Orlik w osiedlu Ogrody rozegrano dwunastą edycję Noworocznego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego. Puchar pozostał w rękach piłkarzy z Publimy, którzy obronili tytuł najlepszej drużyny w Nowym Roku, wywalczony przed dwoma laty. Najlepszym strzelcem turnieju z 10 golami na koncie został Daniel Król z zespołu Masny Skład.
 
 
Grupa A:
Czokoloko Ćmielów - Omega Konkret 2:1
Masny Skład - Czokoloko Ćmielów 5:3
Omega Konkret - Masny Skład 0:3
 
Tabela:
1. Masny Skład 6 8:3
2. Czokoloko Ćmielów 3 5:6
3. Omega Konkret 0 1:5
 
Grupa B:
Pułanki Dwa Litry - Kruk Maszyny 5:1
City Taxi Team - Pułanki Dwa Litry 1:0
Kruk Maszyny - City Taxi Team 2:2
 
Tabela:
1. City Taxi Team 4 3:2
2. Pułanki Dwa Litry 3 5:2
3. Kruk Maszyny 1 3:7
 
Grupa C:
OSK Smile - Nie Fisiujcie Ludzie 5:3
Publima - OSK Smile 3:0
Nie Fisiujcie Ludzie - Publima 2:1
 
Tabela:
1. Publima 3 4:2
2. OSK Smile 3 5:6
3. Nie Fisiujcie Ludzie 3 5:6
 
Finał:
Masny Skład - City Taxi Team 4:4
Publima - Masny Skład 8:2
City Taxi Team - Publima 1:5
 
Tabela:
1. Publima 6 13:3
2. City Taxi Team 1 5:9
3. Masny Skład 1 6:12
 
Składy finalistów:
 
Publima: Kamil Chadała, Kamil Kubiak, Michał Kotwa, Sebastian Klaus, Piotr Kutera, Radosław Mikołajek, Marcin Wróbel, Łukasz Barański, Damian Nogaj, Jakub Sulima.
 
City Taxi Team: Karol Pawełczak, Adrian Mazurek, Damian Kowalski, Marcin Furtowicz, Damian Jary, Bartek Gołasa, Szymon Kroczek, Piotr Hajdaś, Krzysztof Soroka, Kacper Harabin.
 
Masny Skład: Cezary Kuźnicki, Kamil Kwiecień, Maciej Bąbel, Daniel Król, Mateusz Chamera, Bartosz Chamera, Kamil Wielguszewski, Szymon Burda, Dawid Kołsut.
 
Klasyfikacja strzelecka:
1. Król Daniel (Masny Skład) 10,
2. Wróbel Marcin (Publima) 5,
3. Harabin Kacper (City Taxi Team) 4, Klaus Sebastian (Publima) 4, Kutera Piotr (Publima) 4,
6. Dereń Kacper (Nie Fisiujcie Ludzie) 3,
7. Barański Łukasz (Publima) 2, Chamera Bartosz (Masny Skład) 2, Garbacz Jakub (Pułanki Dwa Litry) 2, Gołasa Bartek (City Taxi Team) 2, Stachurski Maciej (OSK Smile) 2, Szczęsny Jan (Czokoloko Ćmielów) 2, Zalewski Dawid (Nie Fisiujcie Ludzie) 2, Zdyb Paweł (OSK Smile) 2,
15. Burda Szymon (Masny Skład) 1, Cimała Bartłomiej (Czokoloko Ćmielów) 1, Drogosz Grzegorz (Kruk Maszyny) 1, Jedlikowski Karol (Kruk Maszyny) 1, Kowalski Jakub (Czokoloko Ćmielów) 1, Kwiecień Kamil (Masny Skład) 1, Lenart Kacper (Pułanki Dwa Litry) 1, Mendyk Jakub (Czokoloko Ćmielów) 1, Michałowski Arek (Kruk Maszyny) 1, Mikołajek Radosław (Publima) 1, Pawlik Jakub (OSK Smile) 1, Radzimski Paweł (Omega Konkret) 1, Sadłos Alan (Pułanki Dwa Litry) 1, Soroka Krzysztof (City Taxi Team) 1, Sulima Jakub (Publima) 1, Śmiech Wojciech (Pułanki Dwa Litry) 1.
 
Zawody sędziowali Rafał Borek i Rafał Barański.